mosoj

Co vás napadá při prohlížení těchto obrazů ?

http://letecka­posta.cz/uplo­aded/106836697
Doplňuji:
Mně napadá "

  1. klid a pohoda
  2. absence tlustých ( slušně obézních)
  3. relativně vysoký věk malířů

Nejlepší odpověď
hanulka11

sálá z nich láska ,pohoda ,obyčejný život – prostě moc se mi to líbí

Další odpovědi
sevos

Krásný barvy,pohoda,klí­dek.

briketka10

na některých vidím mou babičku v sukni , taky jsem nosila jednu
takovou dlouhou, malé roztomilé děti při hře u vody, krásné dětství
moc hezké ☺
Doplňuji:
3. bylo jim hodně..

badisko

zadnej zda se mi vetsina zidealizovana­.....vim vim jsem barbar.. ale kdyz ja mam prece jen radsi obrazy jako namaloval Salvador Dali ..Claude Monet ..jehoz madherna reprodukce ( Pláż v Sainte-Adresse) mi visi nad krbem a snad nikdy se neokouka…

ten který je

Klid a hlavně absence shonu a nervozity jako v tom našem dnešním světě.

Beer4Real

poradíte antitalentovi jako já jak se na ty obrázky podívat??
letecká pošta a já se potkáváme poprvé :)

anonym

Napadá mne, že někde je dost kýčovité pojetí reality. Zůstává rozpor mezi světem chudých a bohatých. Idyla, pokud jde o ztvárnění rodinného života.
A hlavně nostalgie nad něčím, co jsem nepoznala a co je už dávno v nenávratnu.
Člověka toho může napadnout ještě spousta, ale shrnout se to dá do jedné věty: I když jsou to obrazy staré, tak jsou krásné.

bolak

Beer4Real: nejseš jedinej, taky tam nic nevidím…píše mi to že jsem úspěšně uploadoval soubor

johana 56

Díky.Určitě 1.Klid a pohoda.

mosoj

Beer4Real:

  1. klepni na na odkaz v okénku
  2. Klepni na název souboru.
  3. Dole na liště se ti objeví „otevřít“.
  4. Klepnout na „otevřít“ a už to jede.
  5. Musíš mít instalovaný prohlížeč pps.