hanulka11

Co vás láká na předváděcích akcích?

Zboží ,které se tam nabízí přeci nakoupíte i v obchodech a mnohem levněji .Nenechte se zlákat,pak jsou starosti jak z toho" ven"

Nejlepší odpověď
kropitko

Nic, takových akcí se nezúčastňuji, dokonce si myslím, že v dnešní době internetu jsou zcela zbytečné a bezpředmětné. Ale důchodci z naší vesnice se pravidelně zúčastňují a říkají, že je to o tom, že se někam podívají, nenudí se doma a případně je naláká odměna v podobě nějakého dárku či jídla.

Další odpovědi
iq

Já byl jednou a to z psychologického hlediska.Zajímalo mne,čím dokážou lidi tak oblbnout,že bezmyšlenkovitě podepíšou něco,co ani nečtou.Musím říct,že na mne to teda nepůsobí,naopak jejich snaha mi přišla velmi úsměvná.Myslím, že mohou naletět pouze lidé naivní a příliš důvěřiví.

iceT

Nic,parkrat jsem se chystala,nakonec z toho seslo.

BEAES

Vůbec nic, spíše mě to odpuzuje a mnozí se jistě přesvědčili, že vám vyobrazený dárek na pozvánce stejně nedají…