Co vás dokáže rozhodit, či sničit?

Otázka je jasná, každej to máme různý a tak mě to zajímá 🙂
Doplňuji:
Beer4Real: Na tvoji odpověď jsem právě čekal, udělal jsem to tak schválně, aby sis mohl tady tím zvýšit své EGO a zahnat si své mindráky;-)

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodit? Rodinné problémy, nemoc u bližního, špatné zprávy v tv.
Zničit, myslíš jako fyzicky, nebo psychicky? Fyzicky sport, psychicky třeba tady? Prudivý, rádoby dokonalý odpovědi, co končí otazníkem,vyřič­níem… nebo odpovědi, kde se probírá, vyčítá, vysmívá se kdečemu, a kde jen ta samotná odpovd zůstává tak nějak nevyřčena 🙂 Asi děsně tajemný…
Doplňuji:
oprava – tam mělo být vykřičníkem, i když někdy ho taky dávám, to už musí být ale úplná hovadina 🙂

Další odpovědi
Funna

sničit asi nic, bo nevím co to je a zatím mne nic nezničilo, protože tu stále jsem… .-)
rozhodit, já bych to spíš nazvala na*rat, mne dokáže jakákoliv lidská omezenost, pokrytectví, bezohlednost, nespravedlnost, přetvářka…prostě srážka s blbcem…z toho plyne, že bych měla být na*raná trvale 🙂..

Beer4Real

Mě ničí tvoje gramatika.
Doplňuji:
Kámo, kámo to ti mám teďka jako zatleskat?
Ùmyslně napíšeš chybu a pak čekáš celý den na nějakého sráče jako já až na to upozorní?
A poté to celý natěšený oznámíš světu?
To musíš mít teda hodně mizerný život :(
Je mi tě líto :(

da ny

Nikdo a nic :)
Již umím i odpouštět.
Zamrzí nepříznivé zprávy o zdraví blízkých, přátel …, nebo jejich definitivní „odchod“

mosoj

Lež.

postcd

špatně prováděná práce a nezájem cokoliv zlepšit

marci1

Nic, už ani srážka s „blbcem“. Pane Werichu omlouvám se ! 🙂

Nevíteto?

Selhávání, neúspěchy :,–(

anonym

Beer4Real: Hlavně se nerozbreč…