blablabla

co vás dokáže nejcíce naštvat ?

Doplňuji:
pardon Nejvíce .................

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem melancholik s mírnou příměsí flegmatika, tak mě nedokáže nic naštvat. Snažím se všechno řešit v klidu a s úsměvem.

Další odpovědi
hanulka11

Lidská blbost, nespravedlnost, násilí, ......je toho moc

Drap

Lidská blbost, netolerance, vyvyšování se a lež

kamila44444

Něco jako napsala hanulka11– je toho moc a nechce se mi to vypisovat

pizlicka

když se dějí věci bez mého vědomí a pak se mi to jen suše oznámí.ani já nerada dělám veci za zady druheho,protoze se neumim pretvarovat.a jeste kdyz vas partner nuti se pretvarovat,a tvrdí-vždyt o nic nejde,to už nedokáži ustát vubec.

aramah

No, nojo asi nic :))
Jsem stále jedna velká dobrá nálada :))

Damiana

Cikáni a násilí na zvířatech.

nittaku

Když někdo brečí jak se mu nic nedaří a jak je všechno špatně ale nedělá s tím nic ani když dostane v podstatě návod na stříbrném podnose… :(