Zlatý

Co vám voní víc, kravín nebo vepřín?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

kravín (bů)

Doplňuji:
Ale škoda,že jsi nedal i varianti konín(ííííhaha),protože koně mě opravdu voní.

Další odpovědi:

Zlatý

vepřín (chrocht)

že by mi voněl to ne, oboje páchne, ale prasátka jsou i roztomilá :DD
a u všech zvířat to smrdí pfůůj..
Doplňuji:
tak včeličky mi voní, já myslela třeba zvířátka v ZOO tam když zavítám musím dýchat pusou jinak to nejde :D
dokonce jednou jsem bydlela na chalupě a měla jsem nabídku pracovat v JZD, stejně mně nevzali, ale nechtěla bych tam pracovat ani za nic nemohla bych větrat, jen když jsem procházela okolo bejků a cejtila ten puch tak se mi zved žaludek bléé..

Bronzový

kravín (bů)

Briketka10 :"U všech zvířat to smrdí"
Já mám včely a u nich to voní.Teď intenzivně plodují (matka klade vajíčka) a je to z úlů cítit jako když se peče chleba.Když beru rámky do ruky jsem umatlaný od propolisu,který pěkně voní.Později je cítit z úlů medová vůně.To když včely odpařují přebytečnou vodu z doneseného nektaru (sladiny)....:)
Kravín je cítit kravami a prasečák prasaty. Výkaly nevoní žádné a to ani ty včelí. Jinak prasečáků radikálně ubylo a stavy hovězího také hodně prořídly.

Zlatý

kravín (bů)

Prasečák smrdí hůř jak tejden nošený ponožky v holinkách, kravín je na tom o fous líp. :-)

Zlatý

kravín (bů)

Já znám jako pražák jen smog z aut - tedy vrum vrúúúm :-)

Pokročilý

kravín (bů)

ale souhlasím s iceT koně mi taky voní :-)))

Zlatý

kravín (bů)

Doplňuji:
Krásné dobré květnové ráno. Produkty z obou tvorů v nich chovaných,mi voní nejlépe. :-))

Zlatý

kravín (bů)

Doplňuji:
Svůj k svému, nebo svá ke svým :-).

Bronzový

kravín (bů)

Když přijedeme dnes na chatu nad vesnicí, dost mi chybí toto dráždění smyslů , i když mi to dříve vadilo. Kravín i vepřín zrušili. Ale pořád tu máme víc zvířat než v Tatrách , kde jsme nemohli najít ovce. Těch je u nás mnohem více vidět než na Slovensku. Nejhorší je ale slepičárna tedy drůbežárna, myslím že velkochovy kuřat , to je ta pravá štiplavá... Ale jinach také chovám slepičky !
Doplňuji:
Omlouvám se za chyby, píši z mobilu a mám silnější prsty , než je klávesnice.

Zlatý

vepřín (chrocht)

Mnó, není moc z čeho vybírat, to je jasná věc, ale prase mi přijde nějak smradlavější - ačkoli jsem coby městské dítě fakt nebyla ani v jednom ze zmíněných "podnikü".
Pokud bych ale měla hodnotit mega puch, který se mi "poštěstilo" zažít, mám dost variant: Hokejistická a fotbalová šatna (ne šmíráctví, ale rozhovor pro rádio), utemovaný prohulený pajzl (když toaleta nebyla nikde jinde v dosahu a čekat se jaksi nevyplatilo) a kdekterý převoněný "chlap" - metrosexuální "koupel" v parfémech děsně nesnáším. :-)

Zlatý

kravín (bů)

Stříbrný

vepřín (chrocht)

ale stejně mě to příjde stejné,když se v tom denně pohybuji tak ten rozdíl není tak velký.Nejhorší je když se hrábne nakladačem do hromady staré vyvežené podestýlky prasat.Nejlépe když je na sluníčku -to je pak cejtit po celé vsi..Známej jednou jel s traktoem přes náves a tekla mu z návěsu močůvka na silnici.To je potom smrad ve 30°C

Zlatý

kravín (bů)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.