bolak

Co vám voní víc, kravín nebo vepřín?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

kravín (bů)

Doplňuji:
Ale škoda,že jsi nedal i varianti konín(ííííhaha),pro­tože koně mě opravdu voní.

Další odpovědi
briketka10

vepřín (chrocht)

že by mi voněl to ne, oboje páchne, ale prasátka jsou i roztomilá :DD
a u všech zvířat to smrdí pfůůj..
Doplňuji:
tak včeličky mi voní, já myslela třeba zvířátka v ZOO tam když zavítám musím dýchat pusou jinak to nejde :D
dokonce jednou jsem bydlela na chalupě a měla jsem nabídku pracovat v JZD, stejně mně nevzali, ale nechtěla bych tam pracovat ani za nic nemohla bych větrat, jen když jsem procházela okolo bejků a cejtila ten puch tak se mi zved žaludek bléé..

michael69

kravín (bů)

Briketka10 :„U všech zvířat to smrdí“
Já mám včely a u nich to voní.Teď intenzivně plodují (matka klade vajíčka) a je to z úlů cítit jako když se peče chleba.Když beru rámky do ruky jsem umatlaný od propolisu,který pěkně voní.Později je cítit z úlů medová vůně.To když včely odpařují přebytečnou vodu z doneseného nektaru (sladiny)…:)
Kravín je cítit kravami a prasečák prasaty. Výkaly nevoní žádné a to ani ty včelí. Jinak prasečáků radikálně ubylo a stavy hovězího také hodně prořídly.

Alesh

kravín (bů)

Prasečák smrdí hůř jak tejden nošený ponožky v holinkách, kravín je na tom o fous líp. 🙂

ten který je

kravín (bů)

Já znám jako pražák jen smog z aut – tedy vrum vrúúúm 🙂

lenka.seda

kravín (bů)

ale souhlasím s iceT koně mi taky voní 🙂

tom004

kravín (bů)

Doplňuji:
Krásné dobré květnové ráno. Produkty z obou tvorů v nich chovaných,mi voní nejlépe. 🙂

Sůwa

kravín (bů)

Doplňuji:
Svůj k svému, nebo svá ke svým 🙂.

Kohut57

kravín (bů)

Když přijedeme dnes na chatu nad vesnicí, dost mi chybí toto dráždění smyslů , i když mi to dříve vadilo. Kravín i vepřín zrušili. Ale pořád tu máme víc zvířat než v Tatrách , kde jsme nemohli najít ovce. Těch je u nás mnohem více vidět než na Slovensku. Nejhorší je ale slepičárna tedy drůbežárna, myslím že velkochovy kuřat , to je ta pravá štiplavá… Ale jinach také chovám slepičky !
Doplňuji:
Omlouvám se za chyby, píši z mobilu a mám silnější prsty , než je klávesnice.

Damiana

vepřín (chrocht)

Mnó, není moc z čeho vybírat, to je jasná věc, ale prase mi přijde nějak smradlavější – ačkoli jsem coby městské dítě fakt nebyla ani v jednom ze zmíněných „podnikü“.
Pokud bych ale měla hodnotit mega puch, který se mi „poštěstilo“ zažít, mám dost variant: Hokejistická a fotbalová šatna (ne šmíráctví, ale rozhovor pro rádio), utemovaný prohulený pajzl (když toaleta nebyla nikde jinde v dosahu a čekat se jaksi nevyplatilo) a kdekterý převoněný „chlap“ – metrosexuální „koupel“ v parfémech děsně nesnáším. 🙂

Pájo

kravín (bů)

honza19hk

vepřín (chrocht)

ale stejně mě to příjde stejné,když se v tom denně pohybuji tak ten rozdíl není tak velký.Nejhorší je když se hrábne nakladačem do hromady staré vyvežené podestýlky prasat.Nejlépe když je na sluníčku -to je pak cejtit po celé vsi..Známej jednou jel s traktoem přes náves a tekla mu z návěsu močůvka na silnici.To je potom smrad ve 30°C

Deli

kravín (bů)