tom004

jiné

Dobré ráno. Žabomyší války stále stejných uživatelů. Otázky,které jsou vlastně domácí úkoly,ale ještě horší je,že se podle hesla „bližší košile než kabát“,vždy najde někdo,kdo kvůli „bodíku“ odpoví. Z ještě nedávno příjemných stránek se stává docela podřadný „kecálek“.

Další odpovědi
Damiana

jiné

Na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpovídala.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opakuji-se-na-odovedi-cz-casto-otazky-vadi-vam-to
V poslední době ale přibylo dost nových uživatelů a někteří, bohužel nejdou pro ostré slovo daleko (primitivní je to hlavně u žen, jejichž slovník vypadá, jako by dotyčná vyšla z basy) a možná si zde kompenzují nějaký osobní problém. Sprostota, která bezostyšně napadá jiné uživatele za to, že se sám dotyčný neumí slušně vyjadřovat, „hodna“ chatu na té nejnižší úrovni – to je to, co mi tu hodně vadí a taková „komunikace“ je pod úroveň. A jistě nejen pod mou.

anonym

bezúčelné otázky, které jsou vlastně o ničem / na nic (jako tahle:))

Zbytečné otázky,na ktzeré není ani chuť ani nálada odpovídat .Jsou to otázky,které podávájí uživatelé(většinou nově registrovaní) aniž by je zajímala odpověď nebo za odpověď slušně poděkovali.:D

Děda Louda

otázky, které nemají dostatek informací, abyste mohli dobře odpovědět

Doplňuji:
Zrovna tak ty bezúčelné.

anonym

jiné

Doplňuji:
Nevadí mi naprosto nic – sama také dělám chyby – pokud se k sobě lidé dovedou slušně chovat. Není potřeba mít všechny v lásce, ale stačí se pouze tolerovat.

briketka10

jiné

již jsem jednou odpověděla v této otázce :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opakuji-se-na-odovedi-cz-casto-otazky-vadi-vam-to

anonym

jiné

Vadí mi tu: Opakující se otázky. Lenost tázajícího se, protože by odpověď na googlu našel za minutku. Nesmyslné otázky, které nejsou skutečně o ničem (většinou jsou jen projevem nudícího se intelektu). Otázky, které nejsou formulovány tak, aby se na ně dalo odpovědět (a ani na přímou výzvu do diskuze tázající se dotaz nedoplní – z toho vyplývá, že vlastně šlo o jinou záležitost, než se dozvědět na svůj dotaz odpověď).
Vadí mi také nesmyslné a zgruntu zbytečné odpovědi, odpovědi, kdy odpovídající odpoví za dvě hodiny a napíše totéž, co už dvě hodiny před ním napsal někdo jiný. (Pro šťoury doplňuji, že u anket a názorových otázek je to o něčem jiném.)
Nejméně ze všeho mi vadí špatně zařazené otázky.
Dále mi tu vadí vulgarita, hrubost, netolerantnost, nedostatek slušnosti, zneužívání diskuze k vyřizování osobních účtů a napadání se navzájem, nevyužívání interní pošty k účelu, k němuž zde byla zřízena.
K základním pravidlům slušnosti patří také to, že když se na něco zeptám a dostanu odpověď, mám poděkovat. Neděje se to.

Drap

bezúčelné otázky, které jsou vlastně o ničem / na nic (jako tahle:))

Poklička

otázky, jejichž odpověď by dotyčný našel na googlu za 5 minut

isteron

otázky, jejichž odpověď by dotyčný našel na googlu za 5 minut

manon

jiné

Doplňuji:
Vadilo mi, že jakožto prakticky nový návštěvník jsem byla odkazována do jakýchsi mezí, o kterých jsem ještě ani netušila, že jsou. Rázem jsem pochopila, že se tady svým způsobem „válčí“. Škoda. Vadí mi, když chce někdo vládnout nějaké internetové diskusi. A začíná mne rázem zajímat z jakého titulu.