Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

jiné

Dobré ráno. Žabomyší války stále stejných uživatelů. Otázky,které jsou vlastně domácí úkoly,ale ještě horší je,že se podle hesla „bližší košile než kabát“,vždy najde někdo,kdo kvůli „bodíku“ odpoví. Z ještě nedávno příjemných stránek se stává docela podřadný „kecálek“.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

jiné

Na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpovídala.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opakuji-se-na-odovedi-cz-casto-otazky-vadi-vam-to
V poslední době ale přibylo dost nových uživatelů a někteří, bohužel nejdou pro ostré slovo daleko (primitivní je to hlavně u žen, jejichž slovník vypadá, jako by dotyčná vyšla z basy) a možná si zde kompenzují nějaký osobní problém. Sprostota, která bezostyšně napadá jiné uživatele za to, že se sám dotyčný neumí slušně vyjadřovat, „hodna“ chatu na té nejnižší úrovni – to je to, co mi tu hodně vadí a taková „komunikace“ je pod úroveň. A jistě nejen pod mou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

bezúčelné otázky, které jsou vlastně o ničem / na nic (jako tahle:))

Zbytečné otázky,na ktzeré není ani chuť ani nálada odpovídat .Jsou to otázky,které podávájí uživatelé(většinou nově registrovaní) aniž by je zajímala odpověď nebo za odpověď slušně poděkovali.:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

otázky, které nemají dostatek informací, abyste mohli dobře odpovědět

Doplňuji:
Zrovna tak ty bezúčelné.

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiné

Doplňuji:
Nevadí mi naprosto nic – sama také dělám chyby – pokud se k sobě lidé dovedou slušně chovat. Není potřeba mít všechny v lásce, ale stačí se pouze tolerovat.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jiné

již jsem jednou odpověděla v této otázce :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opakuji-se-na-odovedi-cz-casto-otazky-vadi-vam-to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiné

Vadí mi tu: Opakující se otázky. Lenost tázajícího se, protože by odpověď na googlu našel za minutku. Nesmyslné otázky, které nejsou skutečně o ničem (většinou jsou jen projevem nudícího se intelektu). Otázky, které nejsou formulovány tak, aby se na ně dalo odpovědět (a ani na přímou výzvu do diskuze tázající se dotaz nedoplní – z toho vyplývá, že vlastně šlo o jinou záležitost, než se dozvědět na svůj dotaz odpověď).
Vadí mi také nesmyslné a zgruntu zbytečné odpovědi, odpovědi, kdy odpovídající odpoví za dvě hodiny a napíše totéž, co už dvě hodiny před ním napsal někdo jiný. (Pro šťoury doplňuji, že u anket a názorových otázek je to o něčem jiném.)
Nejméně ze všeho mi vadí špatně zařazené otázky.
Dále mi tu vadí vulgarita, hrubost, netolerantnost, nedostatek slušnosti, zneužívání diskuze k vyřizování osobních účtů a napadání se navzájem, nevyužívání interní pošty k účelu, k němuž zde byla zřízena.
K základním pravidlům slušnosti patří také to, že když se na něco zeptám a dostanu odpověď, mám poděkovat. Neděje se to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

bezúčelné otázky, které jsou vlastně o ničem / na nic (jako tahle:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

otázky, jejichž odpověď by dotyčný našel na googlu za 5 minut

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

otázky, jejichž odpověď by dotyčný našel na googlu za 5 minut

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

jiné

Doplňuji:
Vadilo mi, že jakožto prakticky nový návštěvník jsem byla odkazována do jakýchsi mezí, o kterých jsem ještě ani netušila, že jsou. Rázem jsem pochopila, že se tady svým způsobem „válčí“. Škoda. Vadí mi, když chce někdo vládnout nějaké internetové diskusi. A začíná mne rázem zajímat z jakého titulu.

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek