Alesh

Co vám ten Dr. Axl udělal?

Já se s ním párkrát poštěkal v několika příspěvcích a diskusích a pak už byl klid. 🙂 Co tu furt řešíte? 😉

Nejlepší odpověď
Sůwa

Nelíbí se mi, když někdo poděkuje ( v mailu ) za důvěru a pak všechny získané informace překroutí a zveřejní. Nestalo se to jenom mně a jsou to i informace posbírané z odpovědí. Tady už je to nad rámec serveru a nad rámec morálního kodexu.
Doplňuji:
To, co jsem napsala mohu i dokázat, bohužel…

Další odpovědi
bolak

Níc, je to hodnej kluk.

led

Je to človek, ktorý má svoj názor na túto stránku. V snahe upozorňovať na nešváry a ľudské nedodržiavanie kódexu so svojim strojovým vnímaním jeho článkov si žiaľ nevyberá prostriedky, v zmysle hesla „Pre dosiahnutie cieľa je možné si aj zašpiniť ruky“. Nepripomína vám to niečo?
Vám Dr.Axl zopakujem to, čo tvrdíte aj nám:
Na otázku odpovedajte vecne, odborne a bez iných dohadov, či bočných myšlienok…

anonym

Když někomu tzv. „šlápneš na kuří oko“ tím, že jej nachytáváš při chybách, podvádění dvojitými profily a ignoranci pravidel, ti slušní to uznají, věční recidivisté se vztekají a agresivně útočí.
Např. osobní otázky patří výhradně do diskuze nebo vnitřní pošty, takže i tato otázka není v duchu poradny, ale chatovací.
Stále je tu dost těch, co se snaží zachovat smysl poradny, zatímco jiní si web pletou s pokleslou sociální sítí.
(Spolu jsme si jen vyměnili názory, kdy mnozí odsuzovali tvé záměrné přejíždění slimáků na kole – jinak aspoň nepácháš takové nešvary, jako hříšníci, co tu neustále vykřikují.)
Doplňuji:
Pokud bys sledoval zdejší vývoj, zaregistroval bys, že např. právě jedna z odpovídajících už v 5/2012 prohlásila, že si nechá deaktivovat duplicitní profil, když jej nehodlá používat.
Dodnes se jaksi nerozhoupala, čímž se řadí k popíračům s podezřením na zneužívání dvojitých nicků.
Pročpak se asi štětí zrovna ti, co mají sami máslo na hlavě? Díky laxnosti admina, dělají ze svých poklesků zásluhy.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prejizdite-slimaky-kdyz-jedete-na-kole

anonym

Poukazuje-li někdo na chyby druhého, záleží jen na dotyčném, jak to přijme. Já se s Dr.Axlem, Aleshi, taky „hádám“ – v interní poště nebo v e-mailech. Nepokládám za normální řešit věci mezi námi způsobem, jak je tady běžné.
Zde dost lidí nerado slyší, že nedodržují pravidla. Místo aby se nad sebou zamysleli, tak čeří hladinu a snaží se obhajovat vlastní prohnilost. Znám od dětství pořekadlo: Podle sebe, soudím tebe. Většina té špíny, která se tu snáší na hlavy několika lidí, co jim zdejší pokleslost vadí, je převážně špínou křiklounů, kteří tu neustále napadají, urážejí a osočují jedince, kteří by rádi webu vrátili důstojnost a jeho původní tvář.
Proto je Dr.Axl terčem kritiky, protože přes tvrzení „zosobněných ctností“ nepadl tak hluboko, aby začal praktikovat podobně podlé způsoby.

terry

Prudí víc, než je zdrávo.

annas

Stačí sledovat diskuzní příspěvky …

Nejnebezpečnější nepravdy jsou pravdy mírně překroucené. (Georg Christoph )

led

Je to človek, ktorý má svoj názor na túto stránku. V snahe upozorňovať na nešváry a ľudské nedodržiavanie kódexu so svojim strojovým vnímaním jeho článkov si žiaľ nevyberá prostriedky, v zmysle hesla „Pre dosiahnutie cieľa je možné si aj zašpiniť ruky“. Nepripomína vám to niečo? Zamlčal, či prekrútil pravdu? Nie, pozabudol sa zmieniť…

Vám Dr.Axl zopakujem to, čo tvrdíte aj nám:
Na otázku odpovedajte vecne, odborne a bez iných dohadov, či bočných myšlienok…