briketka10

Co Vám říkaly kreslené příběhy z ABC ? Děkuji Vám za odpovědi.

my jako malý odbíraly ABC pravidelně a nejradši měly tyto :
http://magazin­.aktualne.cz/o­brazem/foto-60-rocniku-abicka-take-jste-lepili-papirove-modely/r~1043617­4f25311e4b8ba0025900fe­a04/r~4d8162d4f24911e499­4f002590604f2e/

taky jsme hodně lepily papírové hrady pomáhal nám
taťka to bylo, když jsme si nevěděly rady on dělal
projekty na domy a lepilo se touhle bílou pastou :
http://blog.id­nes.cz/blog/563­4/325609/bila-lepici-pasta.jpg

Nejlepší odpověď
Rocker

Ábíčko jsem kupoval hlavně kvůli vystřihovánkám,le­pím dodnes.Ale z komiksů si dobře pamatuju Galaxii,ta byla skvělá.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Na to jsem byla malá, já četla čtyřlístka:-)))
Pak se to ale dost zdražilo, tak mi to mamka přestala kupovat:-(

lexx

Příhody malého boha – o výsadku pozemského robota – automatu na Žluté planetě obydlené primitivními kmeny lovců…
Doplňuji:
spousta stavebních návodů pro nejmladší radioamatéry, krystalka, blikač (klopný obvod) na žárovku (neexistovaly LED) hrající algena, zesilovač pro sluchátka…

anonym

Příběhy jsem ani nečetl,spíše jsem něco vyráběl dle předloh v ábíčku,ale je o už dávno.

gecco

No jasně – Ábíčko jsem odebíral tak od ´76 do ´82…
😉

cochee

Nedávno jsem zjistil, že existuje projekt zfilmovat Kruanova dobrodružství, bylo to vystaveno na portálu pro komunitní financování. Také jsem přispěl a protože cíle bylo dosaženo (vybrat jistou cílovou sumu do určitého termínu), přišla mi odměnou Zlatá kniha komiksů pana Tomana s jeho vlastnoručním podpisem a věnováním.

Zdroj: http://www.hit­hit.com/cs/pro­ject/876/krua­nova-dobrodruzstvi