poa.li

Co vám přináší pocit naplnění a štěstí? Mohou to být peníze?

Nejlepší odpověď
johana 56

Peníze jsou skutečně nezbytné pro život,ale jsou bohatí lidé skutečně štˇastní?Pro mě znamená štěstí zdraví a pohodu rodiny.

Další odpovědi
panenka

Peníze jsou hodně potřeba bez nich by byl život hrozný ale mě pocit naplnění a štěstí přináší moje rodina.

ten který je

Pocit štěstí jsem měl nedavno když jsem se sešel s bývalou spolužačkou.Peníze jsou třeba a peníze osvobozují,ale nenaplnují štěstím,alespon mne ne.

ReHu

Nechci opakovat již zde napsané, ale peníze mě zcela jistě nenaplňují štěstím.
Přinášejí ale velkou velkou úlevu, že mám na zaplacení všeho, co potřebuji a že si mohu i dopřát. Já i další, kterým přeji 🙂.

Četla jsem kdysi, nebo slyšela?, že peníze nejsou cílem (našeho snažení), ale to, co přinesou.

kropitko

naplnění práce a štěstí peníze a naopak,,no vlastně se to vzájemně pěkně doplňuje,,,k o­bojímu je nezbytné zdraví,,,