DDarent

Co vám nejvíc vadí na vešem mobilu/ tabletu/ Eee booku/ Eee padu???

Odpovídejte podle toho co máte.

A neodpovídejte že ste spokojeni a že vám tam nic nechibý… to vám uvěřim, jenom když máte Samsung Galaxy S2, nebo LG optimus Tab 3D.

Nejlepší odpověď
tom004

Mně na něm nejvíc vadí,že ho mám u sebe.„Zlatý časy“,když jsem musel hledat telefoní budku.A ještě jsem si při tom hledání dost „zasportoval“. ::))

Další odpovědi
arygnoc

obyčejný iPod.
telefonuji, smskuji, internet.
sem-tam něco fotím.

jsem spokojen.

chybí mi integrovanej deštník a obouvák.

mosoj

Nic. Telefon je z toku 2006 telefonuje a je mu rozumět. Občas přijme i SMS ku.
Snad jenom to, že se za to musí tolik platit a není v něm integrovaný toaletní papír s androidem.
Rádio jsem ještě pořádně nepustil, a foťák jsem použil jednou při autohavárii a stačilo to. Budík také budí. Tak mu přeci nebudu spílat.

anonym

tak překvapivě mám galaxy s2 a vadí mi na něm malá výdrž na jedno nabití baterie. Je to obecně problém všech dotykových telefonů s rychlými procesory a velkými displeji, S2 je na tom sice relativně lépe ale stále je to slabota.

Ten telefon je navržen tak aby jste jej používali skoro na vše (internet, mapy, hry, hudba, filmy, facebook, icq, hledání jízdních řádů, listování v televizním programu, …) ale když jej takto aktivněji používáte , tak nevydrží ani pár hodin 🙂