dgfdgf

Co vám nejvíc chutná?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Camel

Ještě ti tam chybí jedna možnost: Tati proč má ta kočička v hubě ptáčka? Protože není taková cimprlich jako maminka :D :D :D
A jinak já balím, takže ani jedno.

Další odpovědi
jáára

Golden Virginia, Drum

Golden je výborný tabák, ale dražší než Javaanse. Osobně mám rád černý Van Nelle. Nechávám si vozit ze Švýcarska – vychází na €6.35 38g což je levnějsí než tabák tady. Taky mám rád Tilbury.

Edit: Novej Javaanse je bez klacků. Luxus docela…

anonym

Javaanse

Ten je ok.

ptáč

Javaanse

jenže je moc drahý. Jsem kuřák od 18ti let s přestávkami, to se dá proti mě použít. Samson a ostatní se mi nelíbí malá balení, kdy je těžké spočítat – porovnat ceny s jinými albertovými tabáky. Ovšem nakupuji občas kvalitní potravu do plic, je v sáčku, bohužel si hovno pamatuji a název neznám. Je jemně nařezaný, s dlouhými vlákny, tmavý a chutný, bez cizích pachů. Americký blend. Nevadí mu vysušení v přenosné plechovce, i tak se dá dobře zabalit do papírku bez ztrát. Nedrtí se a sáček mě vydrží 14 dní baj voko. Javaanse černý, to bylo dobré kouření. Camel znám jen jako cigarety a jsou nevýrazné chuti, jako kdysi Start.

marci1

Co je to Malrboro ? 🙂

dgfdgf

Děláte jak kdyby jste se nikdy nepřeklikla.

anonym

To víš,chytrá paní.

ptáč

Jak zní ten o té, co vykouřila celou Spartu? Taky si nemusím všechno pamatovat, ale rád se zasměji.