Avatar uživatele
dgfdgf

Co vám nejvíc chutná?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Camel

Ještě ti tam chybí jedna možnost: Tati proč má ta kočička v hubě ptáčka? Protože není taková cimprlich jako maminka :D :D :D
A jinak já balím, takže ani jedno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Golden Virginia, Drum

Golden je výborný tabák, ale dražší než Javaanse. Osobně mám rád černý Van Nelle. Nechávám si vozit ze Švýcarska – vychází na €6.35 38g což je levnějsí než tabák tady. Taky mám rád Tilbury.

Edit: Novej Javaanse je bez klacků. Luxus docela…

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Javaanse

Ten je ok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Javaanse

jenže je moc drahý. Jsem kuřák od 18ti let s přestávkami, to se dá proti mě použít. Samson a ostatní se mi nelíbí malá balení, kdy je těžké spočítat – porovnat ceny s jinými albertovými tabáky. Ovšem nakupuji občas kvalitní potravu do plic, je v sáčku, bohužel si hovno pamatuji a název neznám. Je jemně nařezaný, s dlouhými vlákny, tmavý a chutný, bez cizích pachů. Americký blend. Nevadí mu vysušení v přenosné plechovce, i tak se dá dobře zabalit do papírku bez ztrát. Nedrtí se a sáček mě vydrží 14 dní baj voko. Javaanse černý, to bylo dobré kouření. Camel znám jen jako cigarety a jsou nevýrazné chuti, jako kdysi Start.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Co je to Malrboro ? 🙂

před 3130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dgfdgf

Děláte jak kdyby jste se nikdy nepřeklikla.

před 3130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To víš,chytrá paní.

před 3129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Jak zní ten o té, co vykouřila celou Spartu? Taky si nemusím všechno pamatovat, ale rád se zasměji.

před 3130 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek