Amie

Co vám na nových odpovědí konkrétně vadí?

Jsou tu ankety jaké chceme odpovědi atd. Zajímalo by mě, co přesně vám na těchto nejvíce vadí.

Mě osobně vzhled a celková grafická úprava. Že postraně nejsou ty kategorie a také dneční počáteční pomlé připojetí. Hlavně také přihlašování uživatele a celkový profil.

Nejlepší odpověď
anonym

Když jsem dnes vstoupil na tyto stránky,v prvo­počátku jsem myslel,že mě to přesměrovalo na slovenské odpovedi.Prostě to byl šok,který jen tak nestrávím.Můj první vložený příspěvelk byl záhy smazán adminem.Přizná­vám,ten můj příspěvek o petici nebyla otázka,pouze oznámení a admin měl právo tento příspěvek smazat.Ale to nemění na skutečnosti,že se mi nový vzhled vůbec,ale vůbec nelíbí. Ruku na srdce,kdo z vás,staších,klik­nete na ty nesmyslné reklamy a Dr.Axl má pravdu v tom,že se jedná jen a jen o peníze.Silně zvažuji,že se na nějakou dobu odmlčím a budu jen doufat.

Další odpovědi
zzzzz

Nelíbí se mi grafika, ty staré pro mě jsou přehlednější, hned první den jsem se v nich dokázala dobře orientovat. Na těch nových jsem 5 minut hledala kde se mám přihlásit, no a modrá lišta byla na očích a člověk dřív v ní hledal a pak se ptal, protože se mu přímo nabízela. Teď se nabízí „ptát se“ a modrá lišta je bokem, šedivá a nenápadná. Já jsem si ji na první pohled nevšimla.

WeeBear

Nelíbí se mi především vzhled a celkově jeho řazení. Mimo to tu jsou nové prvky, které absolutně nechápu.. Uvidím, zda to bude o zvyku, či nikoli..

MacChill

Vadí mi, že úprava proběhla hlavně za účelem zvětšení plochy pro reklamu(nebo to aspoň tak vidím já) a nebere se ohled na uživatele a práci s novými stránkami, které teď bude trochu krkolomější…

Terryle

Štve mě, že se totálně změnilo rozvržení stránek – hlavně mi chybí panel kategorií na pravé straně. Naopak levý panel mi přijde zbytečně moc širokej. Víc závad mě zatím do očí nepraštilo, tak asi nebudou tak zásadní.
Jinak ale chválím nový funkce, třeba možnost posílání vzkazů je fajn, maily byly zbytečně neohrabané.

anonym

Přečtěte si konečně jediné střízlivé a profesionální hodnocení v odkazu od Hlady.
Všechny ostatní naše nářky mají jen subjektivní a emotivní charakter, nehledě k tomu, že provozovatel to stejně už nezmění.
Takže zbývá volba, buď jako barnajka – rezignovat a odejít anebo zůstat a se skřípotem zubů se podřídit. Prostě je to nezvratný proces. který se neptá, ale rovnou servíruje !!
viz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chcete-stare-nebo-nove-odpovedi
Doplňuji:
Poslal jsem odkaz špičkové IT firmě (s níž jsem ve firmě spolupracoval jako s jedním z osvědčených obchodních partnerů).
A výsledek? Uvedu jen břitký závěr -
" Naprosté zanedbání rozhodujícího faktoru u podobných zadání, sice přívětivého uživatelského rozhraní, místo optimalizace, naopak zvýšené nároky na výkon procesoru ". (Zkrátka proti trendu opravdu moderních a sofistikovaných řešení).
Takže dalšího komentáře snad netřeba.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-novy-vzhled-odpovedi

anonym

Amie, za svůj život jsem zažila spoustu změn, proto se do hodnocení pouštět dnes nebudu. Chce to pořádně odzkoušet, pochopit a teprve potom můžeme říct : dobré nebo špatné.

briketka10

píšu co jsem už psala – nevadí mi vzhled, ale nefunkčnost – chybí náhled a když není naše odpověď ještě opalcovaná mohl se do ní vepsat text, nyní můžeme jen doplnit !!
musíme se vracet u svého profilu hodnocení odpovědi, protože se načítá stránka s otázkami a to je otrava..
a něčemu ještě nerozumím a bude to makačka než se do toho ponořím achiouvej ☹

navíc je menší text a na monitoru / 15,4 / musím posouvat lištu, abych viděla celou stránku to je dost otrava, provádět to celý den ☹
zejtra si koupím asi ňáký prášky :DD nebo se oběsím..Vepište odpověď…
Doplňuji:
jo a ještě mi nejde do hlavy tabulka hodnocení dole / bodování jak je vpravo dole 2× 25 vedle sebe /, že je nějaké omezení v bodování uživatelů, to jsem jěště nepobrala, vysvětlí mi to třeba Dr. Axl v diskuzi prosím..
a ta diskuze to je taky děs načte se mi celá stránka i s otázkou a pak se v tom vyznej čert..
a jednu anketu s 55 odpověďmi nemám vůbec v profilu na kterou jsem odpověděla no binec ☹

Drap

Nelíbí se mi vzhled ani celková grafická úprava. Nejvíce mě vadí , že jde vše o hodně pomaleji, zdají se mi nepřehledné. Příliš malá písmenka. Jak se mi tady moc líbilo, tak přemýšlím o tom, že tuto aktivitu zruším

suaeda

Tak jsem se po čase přihlásil na „odpovedi“ a čekalo mě překvapení. Možná jsem již starší člověk, který nemá rád novoty, možná si na nový vzhled oblíbeného serveru časem zvyknu.
Co mi vadí:

  • přihlašování v dalším okně,
  • nepřehlednost u kategorií,
  • nepřehlednost u svých údajů,
  • o reklamách navíc nemluvě – už jsem je zčásti povypínal.

Možná je to také tím, že na tento typ grafiky u webových stránek jsem i jinde alergický. Uvidím časem zda si třeba časem zvyknu. Buď budu dál pokračovat v prohlížení jinak obsahově dobrých stránek a nebo přestanu a najdu jiné.

fg

Také se mi nelíbí.Zdá se mi ,že místo pro otázky je malé

IK

Neustále se něco načítá, jak na něco kliknu, musím čekat, krom toho se mi dřív zobrazovalo u palců pro koho je otázka zajímavá a teď jen počet. Mám tu pár polí, které nevím k čemu jsou…nevím co se mi nezobrazuje jen to, že když pod velkým prázdným oknem je napsáno reklama 🙂 to tedy chápu a potěší že se mi nezobrazí, ale nad ním je takové záhadné pole zřejmě přihlášení, které mi shodí prohlížeč když tam něco napíšu. To dole bude asi modrá lišta, ale hledá jen tady. Na uspořádání si zvyknu, jsou tu i nějaké výhody, ale v zásadě si myslím že by mohli fungovat oba typy zobrazení, pokud se dalo vše převést, mohlo se to i propojit a běžet současně aby si člověk mohl vybrat.
Jo, vadí mi, že tu chybí náhled.

Retko

Me zatim nic…

A rychlost pripojeni, bude problem na tvy strane…
Doplňuji:
Jo, kdyz najedu na jmeno ucastnika, mohlo by to zobrazovat nejaky info, jako na yahoo…