Avatar uživatele
anonym

Co vám na internetu chybí?

Každý máme různé záliby, zájmy a každý jsme nějaký. Zajímalo by mě, co vám zde na internetu chybí? Nějaký pořádný web o autech, či o filmech. Jde mě o to, že v blízký době bych chtěl spustit nějaký webový projekt, ale vlastně nevím o čem by byl a vaše názory by byly pro mě inspirující.

Děkuji předem za Vaše dotazy.
Doplňuji:
setapouch: To je logický, však když to bude nějaké téma v rozumné míře, tak se do toho vrhnu. Jinak ne

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, kavac, Mirdas před 3460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Mně na internetu chybí chybí teorie jakéhokoliv problému, technického i humánního. To jest možnost se učit !!!!!
Internet je veskrze komerční a klábosivá záležitost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Mně chybí web o neurochirurgii.

Nic ve zlém, ale tento přístup je nejspíš předem odsouzený k nezdaru. Měl bys psát o tom, čemu rozumíš. Mít web o něčem, čemu nerozumíš, lze, když máš (dost peněz na) externí spolupracovníky.

Dotaz nemám, přesto není zač.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Na internetu se najde celkem hodně věcí, ale většinou se musíme probrat spoustou nechtěné reklamy a různého balastu. Co mi na internetu vadí, nebo co mi chybí?
Než si najdeme v internetovém smetišti to co hledáme, tak trávíme hodně času. Takže mi vadí ztráta času. A v poslední době mi začíná vadit čím dál tím větší nebezpečnost hrozící při prohlížení stránek. Ne nejde jen o viry a další počítačové nákazy, ale hlavně o nebezpečí zneužití našich soukromých údajů. Některé servery po nás chtějí ať již vědomě nebo ne čím dál tím více soukromých dat, které snadno může někdo zneužít. Mimo našich přezdívek chtějí naše telefonní čísla, adresy, čísla karet, jména a x dalších údajů. Např. z velkého a spolehlivého vyhledávače google se postupně stává ohromný shromažďovač našich citlivých dat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

POKUD bych měl snahu zlepšit internet (a svět 🙂 a dost času nazbyt, tak bych se pustil do vylepšení české wikipedie v oblasti financí, především překlady z angličtiny. Nyní je většina hesel v češtině děs a bída a je to škoda …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fienir

Internet by byl skvělý vzdělávací prostředek, bohužel jím není :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Myslím, že tam už všechno je a o některých tématech až moc. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Odpovím obráceně:

Nechybí mi projekty, jejichž autoři nevědí,
nač by se vlastně měli orientovat …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Viz mosoj… Průšvih je, že jsem z odrostlejší generace a pamatuji dobu nástupu internetu, který v té době takový BYL (pamatujete třeba Geocities nebo vyhledávač AltaVista s jeho logickými operátory?). Postupně se z informačního média internet změnil jen na obrovský propagační leták… Tedy ony tam stále nějaké informace jsou, jen je čím dál obtížnější je najít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

@Flenir:
Internet je skvělý vzdělávací prostředek.
Jen musí člověk vědět, co a kde hledat.

před 3459 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek