Shuffle

Co vám na internetu chybí?

Vím, podobné otázky už tu několikrát byly. Dneska jsem se však zamyslela, co na internetu není? Nenapadla mě žádná webová stránka, kde bychom mohli dělat něco nového. Ať už to jsou odpovedi.cz, wikipedie.cz, google.cz, facebook.com, ask.fm, youtube.com atd. všechno tu je. Napadlo Vás alespoň něco??

Nejlepší odpověď
quentos

Na internetu schází vkusná jemná erotika. Všude po síti samý hnusný porno, ale něco, co by bylo poctou kráse ženského těla, toho je na internetu pomálu.

Další odpovědi
ReHu

Nechybí mi něco, co tu není, chybí mi občas normálnost a lidské myšlení. Za anonymitu se vejde mnoho.
Utvrdil mě v to dokument Talhotblond.

Damiana

Slušnost. Jelikož je jí nedostatek a v anonymitě, kterou net nabízí se kdekdo projeví jako vulgární primitiv, pak mi nejvíc chybí zdravá cenzura.

radce

Důvěryhodnost !!!
… informací, profilů, lidí…
Doplňuji:
Cenzura mi opravdu nechybí, té jsme si v minulosti užili ažaž, spíše autocenzura…

redy

Hlavně to co napsala Damiana a ReHu 🙂

Jinak nic

badisko

vycep…

venkovan

Automatické vypínání PC, pokud na internetu jsem déle než 3 minuty.

panxnotdead

Vůbec nic.. je tu všechno

BANAN93

Třeba to na internetu je ...... adoptovat si na dálku nějakého etiopance, nebo somálce atd. víte o čem mluvím. Něco jako fotogalerie u které by bylo zobrazena jména všech sponzorů (vzestupně podle celkové částky) a ta galerie by se rozšiřovala o fotky jak studuje atd.

může to znít blbě… ale třeba by se takhle sehnalo dost peněz pro ně … a to je hlavní
Doplňuji:
tak koukám, tak to asi na internetu fakt je

huxa

Když už jsme u toho porna, schází mi nějaký web, který by byl jako redtube, ale měl více videí (jak říká quentos, i tu lehkou erotiku).

annas

Ad Shuffle – stylizace nějak nesedí:-))