Rokio

Co vám jde nejlépe ze všeho?

Každý v něčem vyniká. Mě zajímá, v čem jste vy nejlepší.

Nejlepší odpověď
Dismas

trollovat.

Další odpovědi
kapka

Jednoznačně v organizování výletů a různých akcí pro své děti s minimálními finančními náklady. Např. různé vstupy placené z dotací, ale těch způsobů bylo víc, bylo by na dlouho vše vysvětlovat. Stačilo mít správné informace a starat se. :)

anonym

Zabíjenī drobného zvířectva, klepání kosy, sečení s kosou, zkrátka zemědělské práce.
A jinak, mám baràk, takže drobné opravy na baráku.

Šidlo

kecať a kecať a kecať…dlho, krátko, smiešne, vážne, vo viacerých jazykoch

na kecalov typu: viacerí novinári, mediálni experti, reklamní, PR a iní..... mám názor obsahujúci vulgarizmy…

BANAN93

jsem nejlepší rybolovec :D
miluju tiché vyhledávání kaprů a amurů a jejich lov z hladiny na obyčejný rohlík :)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mPloKUBDvAI

tforro

Ač mi to asi nikdo nebude věřit, tak nejlépe mi jde moje práce, ze které se stal de-facto koníček. A pak taky utrácení vydělaných peněz. Joo to mi jde.

terry

Lenošení.