lenica

Co Vám dělali na 17leté prohlídce?

Sestřenice má jít po Novém roce na 17letou (preventivní) prohlídku k praktické doktorce. A tak se mě ptala, co se tam dělá. Jenže já si jaksi vůbec nevybavuju, že bych na něčem takovým byla. Asi jo, ale fakt už nevím, jestli jsem tam chodila nahá, jestli se mě ptali na věci kolem menstruace atd. Nevíte co tam s ní tak můžou provádět?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Pokud jsem vůbec někdy na něčem podobném byl, tak je to tak dávno, že si to nepamatuju. Prostě nějaká lékařská prohlídka, jakých ještě bude…

Další odpovědi
chachar1922

Zváží, změří, donese moč, zeptá se na menstruaci, možná se zeptá jestli dochází na gynekologii. Bude se koukat do dálky na písmenka aby sestra zjistila zda vidí dobře. Do spodního prádla se svlékne a doktorka si ji ohmatá a poslechne. Zkontroluje zda má nebo nemá ploché nohy. Dál už si moc nevzpomenu.

honza19hk

a to si jako mám pamatovat?