Avatar uživatele
Marvan

Co vám chybí na českém webu?

Hledám unikátní nápady pro webové stránky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik, Berušinka, anonym před 4632 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Spíš přebývá – vulgarity, vysoké sebevědomí, útoky na jiné uživatele apod.
Myslím, co se týče různých diskuzí a chatů.

Jinak mi nic asi nechybí – když se chci kvalitně vzdělávat, koupím si nějakou učebnici.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

www.odpovedi II. cz
🙂
Nebo detske odpovedi . 🙂
Snad me Adminkove za tohle nesmazou. ! 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Marvan: Kdyzbych ten unikatni napad mel, zrealizoval bych si ho sam a nedaval vam ho k dispozici.

Berušinka: kdyzby moderatori byli dusledni, pak by tam vulgarita nebyla. A jde to, ne ze to nejde. Bohuzel, z 99% bud k tomu nemaji opravneni nebo na to kaslou. Kvalitne moderovanych diskuznich for (…) je skutecne malo. (Odpovedi jsou jednim z tech, ktere si cenim. Rozhodne je videt, ze se snazi problemy vyrazne resit a nekaslou zde na to.)

Láďa1: dokud v nasem state bude neomezena svoboda slova, nic s tim bohuzel neudelame :( Ano, muzeme zalovat… a zas se to protahne na X let. A i kdyz to vyhrajete, zmizi jedna stranka a dalsich 10 jich pribude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

hledejte.

nápad mám a pomalu ho realizuji.

;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
láďa1

Přesně jak píše Berušinka-méně vulgarity prostně stránky kde není korupce násilí nepochopitelný bordel atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mokador

nic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

já sem se od doby kdy mam internetu kouknul jenom asi na 10 amatérských blogů, a na žádnym se nebyl víc jak 5 sekund........ udělat něco tak, aby to zaujalo doslova každýho!!! Na českým webu je všechno, a když něco chybý tak má skoro každej překladač stránek, takže už v podstatě dá říct že je dokonalej........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Serioznost

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek