Marvan

Co vám chybí na českém webu?

Hledám unikátní nápady pro webové stránky…

Nejlepší odpověď
Berušinka

Spíš přebývá – vulgarity, vysoké sebevědomí, útoky na jiné uživatele apod.
Myslím, co se týče různých diskuzí a chatů.

Jinak mi nic asi nechybí – když se chci kvalitně vzdělávat, koupím si nějakou učebnici.

Další odpovědi
anonym

www.odpovedi II. cz
🙂
Nebo detske odpovedi . 🙂
Snad me Adminkove za tohle nesmazou. ! 🙂

  • iv-

chudst

Marvan: Kdyzbych ten unikatni napad mel, zrealizoval bych si ho sam a nedaval vam ho k dispozici.

Berušinka: kdyzby moderatori byli dusledni, pak by tam vulgarita nebyla. A jde to, ne ze to nejde. Bohuzel, z 99% bud k tomu nemaji opravneni nebo na to kaslou. Kvalitne moderovanych diskuznich for (…) je skutecne malo. (Odpovedi jsou jednim z tech, ktere si cenim. Rozhodne je videt, ze se snazi problemy vyrazne resit a nekaslou zde na to.)

Láďa1: dokud v nasem state bude neomezena svoboda slova, nic s tim bohuzel neudelame :( Ano, muzeme zalovat… a zas se to protahne na X let. A i kdyz to vyhrajete, zmizi jedna stranka a dalsich 10 jich pribude.

arygnoc

hledejte.

nápad mám a pomalu ho realizuji.

;)

láďa1

Přesně jak píše Berušinka-méně vulgarity prostně stránky kde není korupce násilí nepochopitelný bordel atd.

mokador

nic

DDarent

já sem se od doby kdy mam internetu kouknul jenom asi na 10 amatérských blogů, a na žádnym se nebyl víc jak 5 sekund........ udělat něco tak, aby to zaujalo doslova každýho!!! Na českým webu je všechno, a když něco chybý tak má skoro každej překladač stránek, takže už v podstatě dá říct že je dokonalej........

terry

Serioznost