Dža-Dža

Co Vám alespoň trochu pomohlo v boji s akné?

Ahoj, jsem teprve v pubertě, ale akné mě hodně trápí. Vím, že tím trpí většina lidí v mém věku, ale nejdou ty pupínky alespoň nějak omezit? Pozoruji, že když jsem ve stresu, mám akné horší. Používala jsem různé přípravky jako je Miraclean – ten pleť jen hydratoval, ale moc nepomohl, pak jsem používala všelijaké pleťové vody a ty mi pleť jen vysušily a snad ještě zhoršily. Neznáte něco, co by Vám pomohlo? Za každou odpověď budu ráda.

Odpovědi
Agneta

Vím, že pomáhá sůl z Mrtvého moře.

Pepa25

Dával jsem si na to křenový ocet. Hlavně ale pomohlo to neřešit …

setapouch

Cas.

Verona14

zkus zajít na kožní a oni ti tam neco předepíšou. kamarádce to hodně pomohlo, ale bude to individuální.

STUDENTKAEVA

Nevím jestli ti moje rada pomůže ale mojí ségře to pomohla moc.Každý večer si čistí obličej gelem od značky eucerin http://www.drmax-lekarna.cz/eucerin-dermopurifyer-hloubkove-cistici-gel-pro-problematickou-a-aknozni-plet-200ml.html
jediným problémem je dost vysoká cena ale stojí to za to..
Snad ti to pomůže tak jak ségře od tý doby co to používá má celkem klid!

abendsbrot23

Domácí konopná mast ze sádla. Tohle je lepší než drahé přípravky z lékáren a drogerií – to je jen chemie.