Michal Kole

co v pracovní inzerátu znamená Samostatná a energická osobnost ?

Nejlepší odpověď
badisko

ze budes makat jak barevnej a nebudou te muset vodit za rucicku…

Další odpovědi
venkovan

To sedí přesně na mne. Samostatně a energeticky se otočím na gauči. Kde že takovou osobnost shánějí?

hanulka11

nečeká kdo ho kam strčí, je rázný a tvořivý , nemá problémy s vystupováním a organizací a hlavně umí samostatně pracovat