Co v dnesni dobe povazujete za nejlepsi investici?

Doplňuji:
To ano,ale jsem ve veku-kdy moje dite je uz dospely muz a vzdelava se neustale.Tak,ze mimo tech deti-jsou lide co nemaji z jakyhosi duvodu deti.Tak kam jinam investovat?Diky za pochopeni.

Nejlepší odpověď
dudu

S ohledem na předpokládaný vývoj se jako nejlepší investice jeví pořídit si parcelu v místě fungující infrastruktury, kde si postavíte atriový domek s hospodářským zázemím a studnou s kvalitní vodou. K tomu je vhodné osvoji si znalosti nebo najít partnera s přehledem o pěstování rostlinných produktů a chovu drobného hospodářského zvířectva. V horizontu cca 10 roků v tomto smyslu vzdělávat také svoje potomky.
Doplňuji:
Jsme asi v podobné situaci, já svoje finanční přebytky investuji do stavebního spoření, dále do drobných slitků zlata, stříbra a platiny, do akcií našich i zahraničních, do fondů v korunách i cizích měnách. Také mám podíly v zemědělství a něco horkých peněz na běžném účtu v kombinaci s termínovaným vkladem. Podotýkám, že nejde o žádný majlan.

Další odpovědi
standa

…do vzdělání svých dětí !

člověk

NEJLEPŠÍ INVESTICE PRO NÁS........
.......NO DĚLAT SI SAMI RADOSTI.....
DĚDI MAJÍ SVOJE A BANKY JSOU NA NIC,NAŠETŘIT SI NA PŘÍPADNÝ STAV NOUZE A RADOVAT SE ZE ŽIVOTA,DĚLÁNÍM SI RADOSTÍ,CESTO­VÁNÍ,NOVÉ VĚCI NOVÝ NÁBYTEK,NOVÉ AUTO ,NOVÝ DŮM,NOVÉ LETADLO.......

iwetax

Do zdraví a hezkých chvil. Třeba pobyt v lázních. Pak bych řekla zlato a byty

panenka

Protože mám děti,tak za nejlepší investici považuji stejně jako Standa investici do vzdělání svých dětí.