Avatar uživatele
anonym

Co v dnesni dobe povazujete za nejlepsi investici?

Co v dnesni dobe povazujete za nejlepsi investici?
Doplňuji:
To ano,ale jsem ve veku-kdy moje dite je uz dospely muz a vzdelava se neustale.Tak,ze mimo tech deti-jsou lide co nemaji z jakyhosi duvodu deti.Tak kam jinam investovat?Diky za pochopeni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5064 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

S ohledem na předpokládaný vývoj se jako nejlepší investice jeví pořídit si parcelu v místě fungující infrastruktury, kde si postavíte atriový domek s hospodářským zázemím a studnou s kvalitní vodou. K tomu je vhodné osvoji si znalosti nebo najít partnera s přehledem o pěstování rostlinných produktů a chovu drobného hospodářského zvířectva. V horizontu cca 10 roků v tomto smyslu vzdělávat také svoje potomky.
Doplňuji:
Jsme asi v podobné situaci, já svoje finanční přebytky investuji do stavebního spoření, dále do drobných slitků zlata, stříbra a platiny, do akcií našich i zahraničních, do fondů v korunách i cizích měnách. Také mám podíly v zemědělství a něco horkých peněz na běžném účtu v kombinaci s termínovaným vkladem. Podotýkám, že nejde o žádný majlan.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

…do vzdělání svých dětí !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
člověk

NEJLEPŠÍ INVESTICE PRO NÁS........
.......NO DĚLAT SI SAMI RADOSTI.....
DĚDI MAJÍ SVOJE A BANKY JSOU NA NIC,NAŠETŘIT SI NA PŘÍPADNÝ STAV NOUZE A RADOVAT SE ZE ŽIVOTA,DĚLÁNÍM SI RADOSTÍ,CESTO­VÁNÍ,NOVÉ VĚCI NOVÝ NÁBYTEK,NOVÉ AUTO ,NOVÝ DŮM,NOVÉ LETADLO.......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Do zdraví a hezkých chvil. Třeba pobyt v lázních. Pak bych řekla zlato a byty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Protože mám děti,tak za nejlepší investici považuji stejně jako Standa investici do vzdělání svých dětí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek