nighe

Co užitečného by se dalo dělat ve volném čase?

Mám ted dost volného času jelikož marodim. Nenapadají vás nějaké užitečné činnosti, které by byli alespoň trochu zábavné? Nebo co děláte ve volném čase vy? Mám na mysli něco, co vás např naplňuje a dělá radost.

Odpovědi
Lamalam

Zkus knížku.

anonym

Nemúžeme vědět co tě zajímá a jaké máš možnosti.
Já bych rovnal v počítači fotky a dával k nim popisky,popř. udělal bych si z nich film (v programu movie maker) rovnal bych si písničky a udělal bych si jejich seznam (vytisknout obaly a popsat CD), v garáži bych si udělal pořádek, srovnal bych si ve svých poličkách věci a vyházel nepotřebné.Zkusil bych něco uvařit abych manželce (nevím jestli ji máš, když tak rodičům) udělal radost.Zkrátka je tolik možností jen CHTÍT něco dělat.

ReHu

Posekat trávu na zahradě.
Co chceš poradit? Nevíme jaké máš možnostii.

lexx

naučit se nějaký cizí jazyk, čínsky například, bude se brzy hodit až nás tihle parchanti skoupí za naše nasekané dluhy

sesednizkola

Můžeš třeba cvičit na trumpetu nebo leštit v garáži své Ferrari když tě nebaví ležet v posteli a musíš něco dělat)

Jakub Tlapal

Já se na jednu stranu těším, až budu v zimě nemocný, protože je to jediná chvíle, kdy mám čas si pustit film, poslechnout si audioknihu a opravdu si odpočinout. Samozřejmě jsem radši, když můžu chodit do práce a pracovat kolem domu, ale takový řízený odpočinek taky není úplně naškodu 🙂 .