Avatar uživatele
juie

Co uvařit???

Mohla bych se Vás prosím zeptat jaké jednoduché a rychlé jídlo si mám uvařit???Poraďte mi prosím…(je mi 14 a palačinky jsem měla včera :) )

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr před 4772 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Špagety,vařený brambor s volským okem,rybími prsty,omeletu-dej na pánev co doma najdeš,kousky salámu,zbytek brambor,opeč,zalej rozšlehanými vejci,navrch pokapej kečupem,nebo posyp sýrem.Jestli doma najdeš papriku a rajče udělej si lečo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Nudle s mákem,s per­níkem,s kakaem­.Smažený vajíčka s bramborem.Bram­bory s mlékem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

spagety a do druheho hrnca kecup + masovou konzervu, staci jen privest k varu, rozmichat, kypni na spagety a na to nastrouhej syr. nejrychejsi a nejjednodussi „obed“ co znam. ale moc vyzivne a zdrave to neni:) jinak treba smazeny syr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Oloupej pár brambor a hoď je vařit. Do druhýho hrnce hoď kousek rybího filé, podlej ho troškou vody, posypej kmínem, dej tam kousíček másla a povař to v malým hrníčku. Jednoduchý, celkem rychlý a dost zdravý, myslím :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Udělej si rychlou křupavou omeletu
oloupej 1 velkou bramboru postrouhej na hrubo … na pánvičce rozpal omastek na to dej nastrouhanou bramboru nech opéct otoč na druhou stranu /Pozor nespálit /a klepni na to vejce ,osol a opepři a nech usmažit. K tomu cokoliv ze zeleniny nebo kyselou okurku něco jistě ve špajzu najdeš /kompot taky není k zahození./Do­brou chuť

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek