ShyDoe

Co upéct ve formičkách na muffiny ( kromě muffinů :D ) ?

Dobrý den,
celá rodina má chuť na něco sladkého ale i slaného.. já mám doma takovej plech s důlkama, kde se normálně pečou muffiny, ale ty sme měli nedavno, není tady někdo, kdo by mi poradil nějakej dobrej recept, třeba něco jen zamíchat , rozlejt to na ten plech a dát péct ? Díky moc , vůbec nic mě nenapadá…

Odpovědi
Anuket

Udělej „pizzamuffinky“ – listové těsto, trochu kečupu, trochu šunky, oregano, před koncem trošku nastrouhaného sýru. Je to mňamka. 🙂

anonym

Vyborna je pastika a receptu na netu najdes velmi mnoho.