shadow vj

co uděláte s poškozeným CD/DVD

jsem nový, je mi 7 let a zajíma mně co uděláte s poškozeným cd/DVD

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

destrukce

používám něco jiného a staré co mám
se mi hodí jako podtácky, pod hrnky,
velké svíce a na plašení ptáků při setí
nové travičky na zahrádce :))

Další odpovědi
Bedy

destrukce

Běžně to dávám do skartovačky. Ikdyž dneska používám spíš jiné nosiče a kdžy už optické, tak přepisovatelné.
V Tesku se dá pořídit kotouček 10 přepisovatelných disků za babku…

johana 56

destrukce

Používám je na zahrádce,hlavně v jahodách a na hroznovém vínu.
Doplňuji:
Jako účinnou ochranu proti mlsným kosákům.

badisko

vyhození do odpadu

zalezi natom zda je a jak moc je poskozen a zda znej potrebuji data z5..pokid jen nejde normalne skopirovat tak pouziji program CDRoller …jinak do zahodim ..ale to pouze u starych DVD a CD na vsechno pouzivam fleshe a externi HDD…takze prakticky uz zadne CD doma nemam jen nejake fotky ze starsich casu a par filmu ..nejdulezitejzi CD je pro me Windows xp proffesional a to je tak vse..Ps:nechapu anketu ..to jako ze bych si ulevil lamanim CD na kousky?…no nevim …skonci tam kde se zrovna nachazim budto v kosi nebo v krbu v obou pripadech jsem o nej prisel..
Doplňuji:
Professional

Matthew

destrukce

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=RhcmxU-Tvac

PS: pokud ti je opravdu sedm, tak to hlavně nezkoušej ;)

fg

destrukce

Buďto s ním třísknu o zeď nebo ho dám do mikrovlnky(už vyřazené)

naklad

vyhození do odpadu

honza19hk

destrukce

pokud nechci aby ho už někdo jiný použil,nejrychlejší je ho zlomit.Ale pozor na oči.