Jak se zachovat na místě pana Kolohnáta? Byl zastaven policisty.

Pan Kolohnát se Dlouhou Vsí řítil rychlostí větší než 75 km/h. Netušil ovšem,
že v křoví číhají policisté. Náhle ho zastavili. „Tak mladý pane, bude to za dva
tisíce a pár bodíků… Nebo za pětistovečku bez bločku?“

Co uděláte na místě pana Kolohnáta?

a. šlápnu na plyn a ujedu jako James Bond
b. řeknu, že řídila osoba blízká
c. 500 Kč nemám, nabídnu vajíčka, která vezu vzadu na okně
d. rozhodně odmítnu nabídku policisty a zaplatím 2000 Kč s bločkem
e. přistoupím na nabídku policisty a zaplatím 500 Kč bez bločku
f. po návratu domů zkontaktuji Inspekci Policie České republiky a vše
jim oznámím
g. zapamatuji si osobní číslo policisty, které má na uniformě
h. policistovo jednání neoznámím

=============­========================
Jak to má být? Zveřejním později. Nyní je to na Vás. :)

Odpovědi
mosoj

V Dlouhé Vsi není křoví.

zjentek

ch. v tý rychlosti ani nezastavím a jak tak na mě mávají, tak jim také zamávám. Později na stanici vysvětlím (pokud stihnou SPZ), že jsem mával Karlovi, že nosi uplně stejnu čepicu.
Ale jinak správně je samozřejmě c.

anonym

mosoj: Tak si ten keř odmysli a uprav si odpověď. I tak díky. Zasmál jsem se. :D
Jinak tenhle kvíz není moje práce, takže je možné, že tam keř fakt není.

anonym

Kde se jedná o..
Správné odpovědi?
Trestný čin/přestupek?
Marný pokus?