Co uděláte, když uslyšíte: Mattoni už nenííííí?!

Nejlepší odpověď
gecco

V klidu si dám pivo…
😉

Další odpovědi
da ny

Nic 😁 TV reklamu už ani nevnímám…
Mattonka už také není to, co bývala…
Lidé v našem kraji výrobky této firmy příliš nekupují (viz. Kyselka).

briketka10

Reklama mě už štve a odcházím si
vařit kávu, nebo ji aspoň dám potichu.

Klaproth

Neudělám nic, já tohle nepiju. Kdybych slyšel: „Pivo už není.“, to bych byl smutný.

honza19hk

říkám: ještě je:-)

marci1

Jdu se napít! 🙂

iceT

Objednám si jiné nealko. Většinou tu druhou neochucenou.

arachis

Já nic,mě se ta reklama líbí a žádné vedlejší emoce ve mě nevyvoláva. Za to z jiné reklamy používám výraz STUDNA VYSCHLA a jdu si udělat nějaké pití.

Conchus

Co je mattoni?

Kelt

Je mi líto, že ten lev nemůže sežrat tu babu, která se tam objevuje, aby si vzala pití.

anonym

Já neslyším.