Avatar uživatele
miras 13

Co udělat se spárama mezi dlažbou na balkoně,když vlivem povětrnostních vlivů sa neustále vydroluje?

použil jsem značkovou od „Mapie“

Zajímavá 0 před 3844 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Opakovaná vaše otázka – porušení kodexu uživatele.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-udelat-se-sparama-mezi-dlazbou-na-balkone-kdyz-vlivem-povetrnostnich-vlivu-sa-neustale-vydroluje

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Téměř nic. Také mám lepenou dlažbu na terase, která není krytá tak vím o čem mluvím. Soused ji zastřešil na radu odborníků.
Existují sice ochranné laky ale jednak jsou dosti drahé a jednak to znamená dělat po každé zimně každý rok.
Mikroskopické trhlinky se udělají během krátké doby. V zimě do nich zateče voda , zamrzne a je hotovo.
Příští moje generálka takové podlahy bude nelepená dlažba položená na terče !!!
Doplňuji:
Erička smáznu, je mi z něj na zvracení .

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

odstraňte starou spárovačku(šrou­bovákem nebo spec.nářadím za cca 100 kč/Bauhaus atd) .Dejte novou spárovačku a po úplným zaschnutí(za cca 14 dnů) spáry přetřete něčím co tzv.uzavírá(nap­ř.bezbarvým lakem).ale v prodejně Vám poradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beda X

Mě pomohlo opravit spáry „lepidlem na venkovní dlaždičky“…takhle jsem to řekl ve stavebninách a oni mi tento prášek navážili(je to podobné cementu), rozdělal jsem to s vodou na hustou pastu a nanesl do vyškrábaných spár na baloně. Je to již 2 zimy a pořád to drží. Jestli Vám to pomůže .
🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek