rottkiw

Co udělat s fotbalovým dresem? (viz. popis otázky)

Dobrý den,dostal jsem nový komplet na fotbal.Dres(s krát­kým rukávem) ,kraťasy a štulpny. Štulpny i kraťase mám dobré,ale rukávy u dresu mám až pod loket a vypadá to divně… Nevíte co s tím (kromě ustřižení atd. chci aby jsem dres měl na dýl takže nechci nic stříhat.. :) Mysllím třeba něják zahnout aby to vypadalo dobře atd. :) Díky :)

Nejlepší odpověď
Nikkol

Normálně založit, já taky malýmu vždycky zakládám dres na hokej.