janka20

Co udelat s 10 000 kc?

Nejlepší odpověď
mosoj

Uložit na horší časy.
Doplňuji:
Je smutné jak všichni dnes myslí jenom na to jak je utratit.

Další odpovědi
Pepa25

Dát na stavební spoření
(a neposlouchat huxu, když tu mluví o inflaci a sám přiznává, že ani neví, co to je 😉

tencosepta

No, můžeš je třeba dát někomu, kdo to vopravdu potřebuje. Nebo když se blíží ty prázdniny, tak si můžeš zaplatit vejlet do nějaký tý země, např. Řecko. Anebo si je koupit nějakou tu blbost jako mobil, notébok atd.

petra15

Tak na to se zeptej mne…:-) Chces to vedet ? Nebo uz si to umís predstavit ?
Jeden jediný pár bot a jsou fuc ! xD
(ale to se taky vyplatí, je to dobrá investice)

Hlada

Jestli máš smysl pro risk, tak je půjč někomu na 40% přes Bankerat.

huxa

Šetření je to nejhloupější, co s nimi můžeš udělat. Já bych je investoval, třeba do nemovitostí.
Každý rok je inflace (doufám, že je to správný pojem) kolem 3%-abys držel kurz, během roku musíš z těch deseti tisíc získat 3%-mít za rok alespoň 10'300Kč. Proto je také hloupost je dávat na různé stavební spoření, kde nemáš ani ty 1–2%.

Mc Merkurion

…chtěl bych mít tvý starosti
já bych věděl

eRko007

Když newíš co s nima tak mi je pošli ;) Já už něco s nima vymyslím :D :3

vertigo

Charita, dětský domov, špitál… anebo lépe – zjistit konkrétní potřeby a dotyčným je fyzicky koupit/pořídit. Aby se ty prašule nezašantročily.

Fhrek

Šetři!

Musa.21

Já bych si koupila něco potřebného a ten zbytek bych si uložila na horší časy :)

Dochy

Huxo: 10.000 investovat do bydlení? To si má koupit lepší krabici?

huxa

Píši nemovitostí. Za to koupíš zhruba dvacetinu hektaru.

petra15

mosoj
tak pánum to pripadá smutný…xD
princeznám nééé 🙂

cochee

Ty sem mezi nás prostě nepatříš. My jsme tady všichni chudí. ;)