ewik007

Co udělat kamarádům na táboře?

AHoj, letos jedu naposled na tábor, a tak bych svým spolužákům chtěla provést nějaký ten žertík. Jestli něco znáte byla bych moc ráda :)
Doplňuji:
mimochodem oni na mě s kamarádkou taky něco chystají :( tak chci být jen připravená na odplatu :)

Odpovědi
anonym

Kupte bramburky slané a najděte doma chili koření.
Bramburky otevřete na krajičku, prostě malo a do toho otvoru nasypte tak hrst chili.
Pořádne zatřepejte a dejte je chvilku nekam pryc aby se chuť a vůně rozšířila. Pak nabídněte oběti bramburky a cekejte
Pak je dobry dát do fénu mouku.
Nasypte do trubice od sprchy barvivo.
Plato malých ledů z mrazáku dát do poklopce,když spí.

WenceslasRe

A proč jako? To chceš aby na tebe pamatovali ve špatném? O_o

Jan Kunčar

Pokud si dává do kávy kondenzované mléko z plechovky, tak je dobré opatrně odlepit na boku nenačaté plechovky papírový obal, do plechu udělat dírku, mléko vylít (a vypít) a dírkou nasypat dovnitř jemný písek. Potom otvor znovu přelepit papírem a plechovku vrátit na obvyklé místo.

Nebo jsme vedoucímu poslali z pošty balík, ve kterém bylo jehličí a šišky. Ale ještě musíme navést všechny členy tábora, aby po předání balíku na nástupu začali hromadně skandovat: „Otevřít, otevřít“.
Obě tyto věci jsme vyzkoušeli a alespoň v našem turistickém oddílu fungovaly, všichni jsme se mohli umlátit smíchy