Avatar uživatele
Tobbynka

Co udělat, aby štěně neokusovalo venku rostliny?

Máme doma 7 týdenní štěně Labradora. Jakmile ho vezmeme ven, tak začne nám ohryzat keře, stromy a začíná nám jíst květiny a různé jiné rostliny. Mám strach, že se může tím otrávit a poprosila bych o radu, co udělat, aby to nehryzalo a nejedlo. Budu moc ráda za každou odpověď, která mi pomůže a zároveň budu moc vděčná, jelikož jsem z toho dost zoufalá. Děkuji!

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3653 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
isteron

Náš špic začal ohrýzať trávu, ale až vo vyššom veku, okolo 5 rokov. Kvetiny a iná zelenina ho nezaujímali, okrem vlaš. orechov a rozkvitnuté balóniky z púpavy. Ja som vždy na neho počkal, kým sa napasie. Hovorí sa, že potrebuje tú trávu do žalúdka na trávenie. A údajne ľudská strava sa pre psa nehodí. Vždy sme mu dávali len psie granule a nanajvýš psie piškóty. Pozrite na stránky na webe, na rady od veterinárov.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Když je pejskovi špatně, sežere trávu, ta mu pomůže, aby se vyzvracel, to je normálka, ale štěňata to dělají běžně, ani jim nemusí být zle, stačí důslednost, brzy s tím přestane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanavall4

Já mám taky štěně nám zase okusovalo boty odnašelo atd. Tak když to udělal dostal po čumáku ted už to neděla tak radim dej mu po čumáku at si to zapamatujee ty jsi pan ne ten pes to si pamatuj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Postrikat vodou s peprem :)
Doplňuji:
Kytky, ne psa.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sedmitýdenní štěně je psí mimino. Předpokládám, že ho nenecháváte venku bez dozoru, takže štěně vychovávejte a pokaždé když bude mít sklony žrát nevhodné věci, tak ho musíte usměrnit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek