panenka

Co udělat, aby se přestal krčit koberec??

Dobrý den můžete mi někdo poradit co udělat aby se mím dětem přestal krčit koberec v pokojíčku?před rokem jsem jim koupila koberec s dráhou a ted se mi začal uprostřed krčit i když ho rovnám za chvíli je to stejné.Dá se něco sehnat aby se nekrčil?mají ho uprostřed pokojíčku děkuji.
Doplňuji:
To jsem kropítko zkoušela,ale protože pod tím dětským kobercem je velký přes celý pokoj nepomohlo to.

Nejlepší odpověď
kropitko

co ho podlepit nějakým pevnějším materiálem

Další odpovědi
kokoťenko

přilepte ho přímo k podlaze

oskar

Kupte si v papirnictvi oboustranou izolepu.

lorja

Třeba najdete inspiraci v tomto odkaze :

Zdroj: http://shop.le­piky.cz/samole­pici-suche-zipy-a-speciality/

ReHu

Já bych také zkusila oboustarn.lep­.pásku.
Ale i v nich jsou rozdíly, v papírnictví bych ji nekupovala.
Jsou různě silně lepící.
Mají je např. v Baumaxu, Obi, Hornbachu apod.

FOG

Volny koberec to bude asi delat vzdy.Zalezi,jakou mate podlahu.Pokud drevenou,tak by se mel koberec napinat a pripevnit na okrajich spec. listami.Pokud na beton,popr podkladni gumu,tak doporucuji nalepit.Pokud to je jen vrchni – mensi koberecek tak jen asi tu izolepu.

Michálek1245

Předpokládám, že máte koberec dobře vyměřený a tak není problém s tím, že je prostě větší než to místo, kam ho chcete dát. Samozřejmě je to tím, že jste vybrali nekvalitní koberec, který byl dlouho složený. My proto kupujeme koberce metrážové na https://www.bre­no.cz/metrazo­ve-koberce/c-360 a nikdy jsme s tím neměli problém. Buď to vyřešíte oboustrannou lepicí páskou anebo prostě počkáte, až se koberec vypne a srovná. 😉

elektrikář

Dá se použít obousraně lepicí pásky. V rozích cc 50 cm na obě strany pokud to nepomůže ještě jeden nebo dva pruhy po šířce