Avatar uživatele
panenka

Co udělat, aby se přestal krčit koberec??

Dobrý den můžete mi někdo poradit co udělat aby se mím dětem přestal krčit koberec v pokojíčku?před rokem jsem jim koupila koberec s dráhou a ted se mi začal uprostřed krčit i když ho rovnám za chvíli je to stejné.Dá se něco sehnat aby se nekrčil?mají ho uprostřed pokojíčku děkuji.
Doplňuji:
To jsem kropítko zkoušela,ale protože pod tím dětským kobercem je velký přes celý pokoj nepomohlo to.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

co ho podlepit nějakým pevnějším materiálem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kokoťenko

přilepte ho přímo k podlaze

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Kupte si v papirnictvi oboustranou izolepu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Třeba najdete inspiraci v tomto odkaze :

Zdroj: http://shop.le­piky.cz/samole­pici-suche-zipy-a-speciality/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já bych také zkusila oboustarn.lep­.pásku.
Ale i v nich jsou rozdíly, v papírnictví bych ji nekupovala.
Jsou různě silně lepící.
Mají je např. v Baumaxu, Obi, Hornbachu apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Volny koberec to bude asi delat vzdy.Zalezi,jakou mate podlahu.Pokud drevenou,tak by se mel koberec napinat a pripevnit na okrajich spec. listami.Pokud na beton,popr podkladni gumu,tak doporucuji nalepit.Pokud to je jen vrchni – mensi koberecek tak jen asi tu izolepu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Předpokládám, že máte koberec dobře vyměřený a tak není problém s tím, že je prostě větší než to místo, kam ho chcete dát. Samozřejmě je to tím, že jste vybrali nekvalitní koberec, který byl dlouho složený. My proto kupujeme koberce metrážové na https://www.bre­no.cz/metrazo­ve-koberce/c-360 a nikdy jsme s tím neměli problém. Buď to vyřešíte oboustrannou lepicí páskou anebo prostě počkáte, až se koberec vypne a srovná. 😉

Avatar uživatele
elektrikář

Dá se použít obousraně lepicí pásky. V rozích cc 50 cm na obě strany pokud to nepomůže ještě jeden nebo dva pruhy po šířce

před 5008 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek