KatkatkaW

Co udělat, aby se mi přestala otevírat tato stránka?

Včera jsem si stahovala jednu hru a s ní jsem zřejmě stáhla i to, že se mi při otevření Chromu (prosím, nezabývejte se teď tím, že bych „měla“ používat jiný prohlížeč) otevře http://istart­.webssearches­.com/?type=sc&ts=140­6740870&from=wpc&u­id=TOSHIBAXMQ01AB­D075_7355F49WSXX7355F49WS. Nejdřív to tak bylo změněné i v nastavení, tak jsem to tam smázla, ale stále se otevíra jen tohle. Co s tím?
Doplňuji:
česílko: to jsem právě už taky udělala (akorát teda nemám jako startovací stránku domovskou, ale skupinu stránek – odtamtud jsem právě tady tu věc smazala)

Odpovědi
anonym

když stahuješ tak nesmíš souhlasit s dalšíma blbostma co jsou okolo,

anonym

V nastaveni nestaci smazat, navol si svou startovaci stranku a uloz. Chrome nemam, ale princip je stejny.
Doplňuji:
pokud jsi mela treba seznam startstranku, jdi na seznam a uplne dole klikni – nastavit jako domovskou stranku.

bestak

Jdi do nastavení (nebo do adresního řádku vepiš chrome://settings/) a u položky „Vyhledávání“ vyber z rolovacího seznamu „Google“. Vypni a zapni prohlížeč. Kdyby to nepomohlo, obnov celé nastavení (Nastavení – Zobrazit rozšířená nastavení – Obnovení nastavení prohlížeče).

anonym

Stránku, která bude použita jako domovská stránka, změníte kliknutím na odkaz Změnit.https://sup­port.google.com/chro­me/answer/3104598­?hl=cs&ref_to­pic=3421641

arygnoc

(prosím, nezabývejte se teď tím, že bych „měla“ používat jiný prohlížeč)

ale to je vcelku zásadná otázka.
jej riešenie totiž odstráni podstatnú časť (zbytočných) problémov.

:-Q

KatkatkaW

šlo mi jen o to, aby každá druhá odpověd nebyla „používej radši mozillu nebo explorer, chrome ti odesílá všechna data…“ :P