Avatar uživatele
KatkatkaW

Co udělat, aby se mi přestala otevírat tato stránka?

Včera jsem si stahovala jednu hru a s ní jsem zřejmě stáhla i to, že se mi při otevření Chromu (prosím, nezabývejte se teď tím, že bych „měla“ používat jiný prohlížeč) otevře http://istart­.webssearches­.com/?type=sc&ts=140­6740870&from=wpc&u­id=TOSHIBAXMQ01AB­D075_7355F49WSXX7355F49WS. Nejdřív to tak bylo změněné i v nastavení, tak jsem to tam smázla, ale stále se otevíra jen tohle. Co s tím?
Doplňuji:
česílko: to jsem právě už taky udělala (akorát teda nemám jako startovací stránku domovskou, ale skupinu stránek – odtamtud jsem právě tady tu věc smazala)

Zajímavá 0 před 3528 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

když stahuješ tak nesmíš souhlasit s dalšíma blbostma co jsou okolo,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V nastaveni nestaci smazat, navol si svou startovaci stranku a uloz. Chrome nemam, ale princip je stejny.
Doplňuji:
pokud jsi mela treba seznam startstranku, jdi na seznam a uplne dole klikni – nastavit jako domovskou stranku.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bestak

Jdi do nastavení (nebo do adresního řádku vepiš chrome://settings/) a u položky „Vyhledávání“ vyber z rolovacího seznamu „Google“. Vypni a zapni prohlížeč. Kdyby to nepomohlo, obnov celé nastavení (Nastavení – Zobrazit rozšířená nastavení – Obnovení nastavení prohlížeče).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Stránku, která bude použita jako domovská stránka, změníte kliknutím na odkaz Změnit.https://sup­port.google.com/chro­me/answer/3104598­?hl=cs&ref_to­pic=3421641

před 3527 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

(prosím, nezabývejte se teď tím, že bych „měla“ používat jiný prohlížeč)

ale to je vcelku zásadná otázka.
jej riešenie totiž odstráni podstatnú časť (zbytočných) problémov.

:-Q

před 3528 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KatkatkaW

šlo mi jen o to, aby každá druhá odpověd nebyla „používej radši mozillu nebo explorer, chrome ti odesílá všechna data…“ :P

před 3528 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek