panenka

Co udělat aby se mě když si kliknu na internet neotevírala ještě jedna stránka

Dobrý den když si vždycky kliknu na otevření stránky vždy se mě zobrazí ještě jedna Windows Live Essentials můžete mě poradit co udělat aby se mě nezobrazovala děkuji
Doplňuji:
A kde to prosím přesně najdu děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Nepoužívám, ale běž nahoře na lištu, podívej se do Nástroje (nebo Stránka, nevím přesně) a tam bys měla mít možnost nastavit tak, aby se str. Windows Live Essentials nezobrazovala.
Doplňuji:
Podle tvých otázek nejsi asi moc zběhlá v instalacích, úpravách PC ap.
Proto než abys něco odinstalovávala, cosi jiného zase neuměle instalovala, raději si ponechej to co máš a hlavně, při jakýchkoliv instalacích pořádně čti dialogová okna během instalace a odškrtávej věci, které nechceš. Také neinstaluj všechny možné a mnohdy zbytečné programy, nebudeš mít pak tolik věcí, se kterými si neporadíš a PC je navíc pomalejší a pomalejší atd.
Zkušenost ))

Další odpovědi
anonym

jistě používáš internet explorer, jiné prohlížeče by takto vlezlá reklama snad ani nenapadla …

zkus prohlížeč vyměnit, vyřešíš tím víc problémů než jen tohle.

http://www.go­ogle.com/chro­me?hl=cs

RQLM

možná by pomohlo zablokovat PupUp (někde v nastavení vašeho prohlížeče)

Emefej

Nejjednodušším řešením bude zvolit nějaký lepší prohlížeč než IE a lepší než IE jsou všechny.