sarinks258

Co udělat,aby mi neslzelo oko?

Ahoj:-)Cca jednou za dva týdny mi slzí jen to pravé oko,jak v zimě,tak iv létě.
Řasenkou to není,protože když mi oko slzí,tak i buď mám nebo ne.
Poradíte mi prosím,co dělám špatně,nebo co udělat aby mi to oko neslzelo? Děkuju:-)

Nejlepší odpověď
Elk

Zajít k očnímu. Může to být alergie anebo taky projev únavy. Mně. když se to stane, tak si dám antialergenické kapky od manželky a na 14 dní mám klid, ale jelikož jsem lajdák a nechce se mi chodit k lékaři, tak to řeším takhle.
Uznávám, dělám v hodně prašném prostředí a díky téhle otázce to asi budu muset napravit.
Děkuji!

Další odpovědi
anonym

Zajít k očnímu lékaři je každopádně nutné. Vypadá to na ucpaný slzní kanálek.