sarinks258

Co udělat,aby mi narostly vlasy cca 5 cm za týden??

Ahojky.Co udělat,aby mi narostly vlasy cca 5 cm za týden?? Díky :))

Nejlepší odpověď
anonym

To se nestane, neboj, jedině paruka, příčesek atd. Žádný takový letkvar neznám, i když jsem velká „tmářka“ 😁

Další odpovědi
Hlada

Smířit se s tím, poroučet přírodě je volovina.

Hakunamatata

5 cm to asi nebude, ale vlasy údajně rostou nejrychleji volne rozpustene a peclive rozcesane. Tzn. žadny cop ani culík 😉

anonym

Navštiv kadeřnictcví a připrav si na to solidní obnos. Vlasy se samozřejmě „prodloužit“ dají. Rozhodně ti ale nevyrostou o takovou délku za týden samy. Pokud máš vlasy zdravé, tak ti o takovou délku poporostou zhruba za 3 měsíce.

DaniSimk

U vlasů se střídá klidová fáze s růstovou takže takhle dlouhé vlasy ti za týden nenarostou. A věř že holka nemůsí mít dvoumetrové vlasy aby se někomu zalíbila :)

GabulkaA

Ale když nad tím tak přemýšlím… Zkus třeba clip in vlasy. Nad touto metodou jsi neuvažovala? :) Třeba tady si clipy kupuju já https://www.clip-in-vlasy.eu a super. Parádní nabídka. Doporučuju.

GabulkaA

No, to nevím… Jen vím, že tohle asi nebude moc reálné… Vlasy potřebují čas na svůj růst a asi to nerychlíš…

anonym

pl4toon uživatelka zatím žije : DD

pl4toon

:D