roxy52

Co udělat aby mě šlo do mobilu stahovat -sis.Jde jenom jar. a jad.

Nejlepší odpověď
Georgo2010

Pravděpodobně používáš klasický telefon bez operačního systému Symbian. Zkus napsat Ježíškovi o nový chytrý telefon 🙂

anonym

Stahovat to jde, instalovat možná: Soubory s instalací jsou větší než .jad. A nemusí pasovat do verze symbianu. Kudy stahovat? IR, BT, SMS, Suite, Wap ..