Dismas

Co udělala Restaurace Řízkárna ultralevičákům?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Restaurace neudělala nic, ale její majitel údajně před časem zaměstnával v restauraci nějakou smažku a pak dotyčného vyhodil.

Další odpovědi
mojitek

co s ultralevičákama? Řízkárna je provařenej podnik,a to tím,že se chová k zaměstnancům jako k otrokům a hlavně jim nevyplácí mzdy!Je toho na FCB dost o tom.Dokonce na ÚP byly letáky,upozorňující na tuhle knajpu at si hledači zaměstnání dají bacha a vůbec ani nezkouší tam nastoupit.