rosinka

Co udělal Barbakan špatného?

Nejdřív jsem to dala do diskuze u jeho včerejší otázky, ale nakonec jsem si řekla, že by to mělo být v otázce. Jde mi o to, že nechápu, proč se na něj za jeho dotaz Dr.Axl, annas a Andělé tak obořili.Annas mi řekla, že nevím, o co tu jde. To je pravda a určitě nejsem sama, kdo to neví. Co se tady stalo, proč je to tak citlivé téma – otázky a modrá lišta?Proč se někdo málem bojí zadat otázku a hned se hájí, že ji v modré liště nenašel? Mně a většině je to přece jedno. Myslím si, že na kárání a napomínání tady nemá nikdo právo. A vůbec, zapomněli jste tady na trochu nadlehčení a humoru? Vyjasněte mi to, prosím, včetně té mé „pozornosti vůči annas“, které si vážím, ale ne zas příliš. Vážím si jí jako několik dalších lidí tady.

Nejlepší odpověď
kropitko

Dneska je u nás docela hezky, několik kilometrů od Prahy směrem na jih.
Svítí sluníčko.

Další odpovědi
anonym

Ač se tváříš, že nechápeš souvislost s pozorností vůči annas, asi máš krátkou paměť. Pokusím se ti ji věcně a bez emocí připomenout strohým odkazem, viz ve zdroji.
Druhé selhání paměti a plytkosti slovního prohlášení lze spatřovat ve tvém včerejším halasném prohlášení, že uražena odcházíš z Odpovědí a ejhle, hned 2. opakuješ tentýž kontroverzní krok.
Na Barbakana se nikdo neobořoval, jen se mu vyvrátil jeho pokus o demagogii.
Dlouhodobě kalí vodu a tím může imponovat některým rejpalům a srabům, kteří v něm vidí nějaké „hrdinství“, kde by si sami netroufli.
Kropítko se vám to pokusila připomenout kodexem, který je závazný pro všechny okamžikem zaregistrování.
Odpovědi nejsou anarchistický chat, ojedinělé výkřiky, že na kodex se..te, nic nemění na jeho platnosti.
Místo toho tu rozpoutáváte nesmyslné štvanice, čímž si očividně degradujete svůj kredit a znehodnocujete zdejší úroveň na úkor drtivé převahy těch slušných.
P.S. Cítíš-li potřebu si mermomocí tříbit svou dokonalost, můžeš zkusit pár nedávných nestranných testů, poslední od mosoje právě před touto otázkou v zábavě.
Doplňuji:
Už jsem tu jednou uváděl paralelu:
Každý, kdo vyjede na silnici, chápe, že platí nějaká dopravní pravidla (daná vyhláškou), kdežto na netu je stále plno hulvátů zneužívajících anonymitu, co se chovají jak urvaní ze řetězu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/cesko-je-vyborne-multikulturni-zeme

led

Nechápem váš spor.
Veď táto stránka je určená na iné, než vybavovanie si osobných a politických účtov. Toto nie je chat!
Stránka je určená na položenie otázky /ak potrebujete niečo poradiť, vysvetliť ak si neviete pomôcť inak/ a odpoveď, ktorá pomôže. Nie na žabomyšie vojny a liečenie si komplexov…
Odpoveď na vašu otázku:
Dr.Axl, annas a Andělé sa právom „oborili“ na Barbakana za jeho nemiestne až urážlivé príspevky. Práve naopak, obdivujem ich kľud, že ich rovno neodstránili.
Ak chcete bližšie informácie, vzhľadom na uzavretie Barbakanovho profilu, zadajte si jeho meno do modrej lišty a pozrite si jeho duševný vývoj v otázkach a odpovediach. Je to zaujímavé čítanie aj pre špecializovaných odborníkov.

annas

Již v posledních příspěvcích jem napsala, že se nebudu vracet k minulosti, protože mnozí uživatelé potvrzují slova Karla Čapka:

„Kdo nenávidí, měl v sobě nenávist vždycky, kde by se v něm tak najednou vzala! Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždycky jen na sebe…“

Na rozdíl od těch jedinců, kteří potvrzují slova stejného autora: „Kdo chěl dobré, bude zase chtít dobré.“
Doplňuji:
Rosinko, stačí si pozorně přečíst vysvětlení Led, Dr.Axla, příspěvky v diskuzi od Vagry a Andělé a využít vyhledávací lištu.
Jinak si můžete průběžně všímat barbkanových otázek a reakcí některých uživatelů na ně. Navíc barbakan otázky záměrně vkládá zpravidla v době, kdy nejsem na Odpovědích, abych nemohla hned reagovat. Bez dalšího komentáře – opět napoví vyhledávací lišta.

Velmi jste mě překvapila doplněním své odpovědi:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cesko-je-vyborne-multikulturni-zeme

aramah

Já teď nevím jestli je to fata morgána nebo ta otázka už tu byla?
A když tak proč zmizela?

vagra

Pro Led-myslím si, že jste přesně vystihla podstatu problému, který se tady s takovými emocemi řeší.
Tazatelka zřejmě nechce pochopit, že jsou mezi námi i lidé, kteří se baví urážkami a vůbec jim nejde o odpovědi, modrou lištu, nebo dokonce o nějaké odkazy.
Invektiva směrovaná na vybrané jedince, ta jsou hlavním důvodem jejich pobytu na těchto stránkách.
Překvapuje mě, že si takových provokatérů ještě nevšimla. 😁

annas

Andělé, Vagro, rovněž děkuji. Kvůli tomu se nechci vracet k minulosti.
Karel Čapek: „Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstávají stejní, jenomže teď víme líp, kdo je kdo. Kdo je slušný, byl slušný vždycky, kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív, kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždycky jen na sebe.“…

vagra

Kdybych si chtěl volně zafabulovat, pak skutečnost, že K.Čapek už v první polovině minulého století „věděl“, jací lidé se budou o zhruba osumdesát let později pohybovat na „Odpovědích“, je až neuvěřitelná.
Bylo by velice zajímavé, kdyby ke svému hodnocení připojil i příslušné nicky nynějších uživatelů.
Páni, to by byl mazec! 😁
Berte to jen jako teoretickou smyšlenku, a podobnost s některými uživateli, kteří se v Čapkových slovech poznali, za čistě náhodnou.

annas

Led a Dr.Axl, děkuji za vaše slova.

Andělé

Led,jak píše Vagra-přesně jste vystihla podstatu problému,krásně a velmi rozumně,jste vše napsala. Kéž by tak přemýšleli i jiní…
Vagra je také moudrý a čestný muž. I Dr.Axl vše rozumně napsal…

anonym

ad rosinka, pokud jsi potřebovala objasnit něco osobního, od toho je kontakt v profilu, annas jej má otevřen, na rozdíl od tebe. Stačilo zaslat dotaz namísto štvavého a škodolibého ostouzení na fóru. Proto se tvůj dotaz dostal do kolize s kodexem, což se asi dotklo tvé ješitnosti.

hanulka11

Kropítko sama radíš … odpovídejte jen na otázky a sama tak nečiníš !!!!!!!Zde jsou všechny diskuze k ničemu..Užij si sluníčka.. jo!!!!!

kropitko

No právě, když to nechcete pochopit, tak nevím proč já bych se zrovna měla chovat podle kodexu,,,

Pokud jste tu nadsázku nepochopila, tak to mluví samo za sebe a kárejte si laskavě někoho jiného, asi se ve vás probouzejí na stará kolena nějaké pedagogické sklony.

hanulka11

jistěže pochopila, kdepak ve mně ne .....nejsem žádnej pedagog ani jsem nikdy nebyla a necháme toho nemá to cenu , vy si tím krátíte dlouho chvíli a já se jdu bavit lepšíma věcma

kropitko

No já se zrovna bavím a překvapujeme, že vy ne, když jste tu pořád.
Já si zrovna udělala čas a vy odcházíte, to mě mrzí.