makypaky

Co udělají policajti lidem kterým je pod osmnáct, když je uvidí kouřit cigarety?

Prosím odpověď, děkuju.

Nejlepší odpověď
klumprt

Seberou jim cigára a vykouřejí je sami na služebně.

Další odpovědi
Agneta

Nabídnou jim speciální cigaretu, po které jim bude týden špatně:DDD

iceT

Domnívám se,že nic,pokud to nebude špek.
I kdyby se vykouřilo sebevíc cigaret,dotyčnému kuřákovi bude od vlivu cigaret jen hodně špatně na rozdíl od vlivu alkoholu,kdy by tito neplnoletí mohli pod jeho vlivem pořádat vandalské orgie.

anonym

Vyženou je z pískoviště a dostanou od nich nucené práce.

setapouch

Neudelaji jim nic. Koureni neni trestne, trestne je poskytnuti cigaret.

Hlada

Požádají je o oheň.