Babunka

Co udělá komár, kterého vysaji vysavačem?

Když vysaji komára vysavačem, bude žít dále nebo uvnitř okamžitě umře? (nechci vědět, že potřebuje krev) A je možné aby z vysavače vyletěl?

Nejlepší odpověď
beer

Uhyne – vířící nečistoty a tlak vzduchu ho natolik poraní, že pokud ne ihned, tak zakrátko jistě ho tato kombinace usmrtí.

Další odpovědi
briketka10

A CO TAKOVEJ PAVOUK BRRRR.....STALO SE TI TO NĚKDY A UDĚLALA JSEM TO SCHVÁLNĚ BYL TO TEN VELKEJ CHLUPATEJ FŮŮŮJ.....

Drap

Asi nepřežije, ale náhoda je blbec

anonym

Já tě asi zažaluji ochráncům zvířat! Ne,dělám si srandu. Možná,že přežije,možná ne. To ještě badatelé asi nezjistili.

matt

Taky záleží na typu vysavače. Třeba u toho s vodním filtrem bych mu moc velkou naději nedával :) Ze sáčku asi vyletět může.

quentos

podle mého skromného je do trubice vcucnut (na jeho poměry) ohromnou silou, která ho pravděpodobně rozmačká, ještě než se dostane do těla samotného vysavače.

venkovan

Už nic.

hanulka11

vlítne dovniř tím proudem vzduchu a vletí do prachu a tam chcípne

atriplex

Tak já to jednou zkoušel. Z běžného pytlíkového vysavače jich většina nezraněná vyletěla ven. Pokud tedy komára vysajete, tak doporučuji pytlík ihned vyklepat mimo domov.

lexx

podá stížnost pro nehumánnost

samicek333

myslím, že už cesta tou hadicí pro něj bude dost nepříjemná, takže asi nevyletí, zavalí ho další vysátý bordel

bubukaa

nepřežije, uhyne proudem vysavače