Avatar uživatele
Babunka

Co udělá komár, kterého vysaji vysavačem?

Když vysaji komára vysavačem, bude žít dále nebo uvnitř okamžitě umře? (nechci vědět, že potřebuje krev) A je možné aby z vysavače vyletěl?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, fcoop před 4553 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Uhyne – vířící nečistoty a tlak vzduchu ho natolik poraní, že pokud ne ihned, tak zakrátko jistě ho tato kombinace usmrtí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

A CO TAKOVEJ PAVOUK BRRRR.....STALO SE TI TO NĚKDY A UDĚLALA JSEM TO SCHVÁLNĚ BYL TO TEN VELKEJ CHLUPATEJ FŮŮŮJ.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Asi nepřežije, ale náhoda je blbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já tě asi zažaluji ochráncům zvířat! Ne,dělám si srandu. Možná,že přežije,možná ne. To ještě badatelé asi nezjistili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
matt

Taky záleží na typu vysavače. Třeba u toho s vodním filtrem bych mu moc velkou naději nedával :) Ze sáčku asi vyletět může.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

podle mého skromného je do trubice vcucnut (na jeho poměry) ohromnou silou, která ho pravděpodobně rozmačká, ještě než se dostane do těla samotného vysavače.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Už nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

vlítne dovniř tím proudem vzduchu a vletí do prachu a tam chcípne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Tak já to jednou zkoušel. Z běžného pytlíkového vysavače jich většina nezraněná vyletěla ven. Pokud tedy komára vysajete, tak doporučuji pytlík ihned vyklepat mimo domov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

podá stížnost pro nehumánnost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

myslím, že už cesta tou hadicí pro něj bude dost nepříjemná, takže asi nevyletí, zavalí ho další vysátý bordel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

nepřežije, uhyne proudem vysavače

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek