kvikal

Co u vás vede ??

Jahody ??… nebo čerstvý hrášek ? … já je tak zbožnuji, že nedokážu jedno z toho upřednostnit. Obzvlášť teď

Nejlepší odpověď
quentos

jahody, leč ty svině trhovci se nestydí naskládat navrch košíku výstavní kusy a zbytek doplnit shnilými, mor na ně

Další odpovědi
rynek878

Tak u nás tedy jahody(z vlastní zahrádky),k večeru jsme je sebrali,já pomohl s těstem a ještě teď večer,kdy už není takové horko,dělá paní jahodové knedlíky.

kropitko

Hrášek,jahody,pak dloho nic,pak zase hrášek a hrášek a pak jahody…

Jahoda

Jahody ze zahrádky a poté čerstvý hrášek, také ze zahrádky. Jahody jsou mé nejoblíbenější ovoce – podle toho také vznikla má přezdívka 🙂

panenka

I když mám ráda oboji jednoznačně u mě vedou jahody.

anonym

Ideální – mix = jahody s hráškem,půl na půl,zapíjet šampaňským.

ReHu

Asi hrášek. Ale jahody hned za ním.

Džanička

Fuj,hrášek,nesnáším ho,je odporný.Jahody miluji,na všechny možné způsoby,mražené do mléčného koktejlu,jahodovou dřeň,ale hlavně čerstvé.

Miroslavst

U mě vede maso. Bez masa to není k jídlu.

fábie

Jahody jsou výborné, ale takové pole plné hrášku to je přímo samožer.

Michal

Jahody, pokud nejsou plesnivé a schnilé.Ale ani hráškem nepohrdnu.

FOG

U me samozrejme ,ze jahody.
Ale jak mi vysvetlite,ze miluji tez cerstvy hrasek z lusku a nesnasim hrachovku,ci hrachovkovou polevku.
Tez nesnasim rajskou omacku,ci polevku,ale rajcata zboznuji a mam je skoro kazdy den na svacinu.

lorja

Jahody v čerstvém stavu mají přednost.Hráškem nepohrdnu.

Vicki

Jahody,jahodové knedlíky,jahody se šampáněm zkrátka STRAWBERY FIELDS:-).