Dodopolasek

Co typickému 60– sátíkovi k tomuto jubileu?

Poraďte originální dárek!
Doplňuji:
DRAP: Super nápad, jen ho trošku modifikuju a bude dokonalý. Takový úpis na 60 nebo 600 tis. je dokonalým a hlavně praktickým dárkem. Nadšený již nebude tolik, ale pokud plán zkombinuji s lahvinkou, tak třeba i podepíše a bude to dárek na který bude dlouho vzpomínat 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejlepší dárek k mým šedesátinám byl, když přišel spolužák přinesl lahvinku francouzáku a společně se ženou jsme zavzpomínali na mladá léta !!!
Do dneška jsem mu za to moc vděčný a oplácím mu to.
Doplňuji:
Jo a co je to typický šedesátník ?

Další odpovědi
Drap

A co mu třeba nenápadně podstrčit 60 a nebo, ještě lépe 600 tisíc ? Myslím, že by se to určitě líbilo.

Conchus

Proboha, co je typický šedesátník. Poznal jsem jich řadu. Od nechutně unavených dědků, až po svištívé a elegantní pány, kteří se nelekli žádného úkolu. Tak těm posledním pozvání na dobrý oběd a ptejte se ho, jak to dělá, že je v takové kondici.

štamgast

Takovou tu keramickou tabulku s nějakou básničkou a dole s pečetí s nápisem 60 na pověšení na zeď.