pusinka50

Co toto video znamená? https://www.stre­am.cz/porady/in­fobaden-news

Rozklikněte hned první video vlevo nahoře č. 14 nazvané „Nulová tolerance vůči bankomatům, začíná bitva o peníze“.
Vydržte, přeskočte reklamu a poslouchejte až do konce, prosím, je to na 3 minutky.

Jak tomu mám rozumět? Že kvůli nepřizpůsobivým a hráčům závislých na automatech začne naše vláda řešit, že by klasické bankovní automaty zrušila? Nebo jsem to špatně pochopila?

https://www.stre­am.cz/porady/in­fobaden-news
.

Nejlepší odpověď
kapka

Je to (radoby) vtip. Doporucuji za ucelem shaneni informaci sledovat duveryhodne, proverene zdroje.
Na net si dnes muze kazdy davat temer, co chce, ucelem je mit sledovanost a tim padem penize za shlednute reklamy divaky. Je jedno, na co divaci koukaji nebo ctou, hlavne, ze na to klikaji a vidi reklamy. Chapu, ze pak mohou byt z podivneho obsahu i zmateni. :)

Další odpovědi
cochee

Když se podíváš na ostatní příspěvky z dílny infobaden-news (já jsem tedy neviděl ani jeden, stačilo mi se podívat na názvy jiných příspěvků), tak zjistíš pravděpodobně, že se jedná o novou variaci na téma Česká soda. Nebo možná Tele-tele.

Luxx

video jsem neviděla, ale Infobaden si dělají srandu ze zpravodajství… jak píše cochee – něco jak Tele Tele :)

RyuzakiKate

To jsem dneska viděla, dobrý to zas měli. Nejvíc jsem se ale asi pobavila u ozvučených billboardů… :)

pusinka50

Jé, tak díky za vysvětlení, já tenhle server vůbec neznám a tato zpráva mě trochu vyděsila:-))

Luxx

;)

Pepa25

Infobaden jsou super! Podporoval jsem je, aby rozjeli TV (původně měli jen texty na infobaden.cz). Srovnatelný v politické satiře v ČR byl už snad jenom strach.cz …

Jediný problém je seznam.cz, který cpe videa ze Streamu nahoru mezi zpravodajství – asi čakjí na žalobu, až nějakého důchodce z „infobádeních“ zpráv klepne …

gecco

😉

cochee

🙂

pusinka50

Neoponujte tím, že správa bankomatů bude ve správě jednotlivých obcí. Kdepak budou obce brát peníze, aby je cpaly do bankomatů? Rozumím tomu tak, že se může zrušit většina bankomatů v menších městech

gecco

😉