Avatar uživatele
pusinka50

Co toto video znamená? https://www.stre­am.cz/porady/in­fobaden-news

Rozklikněte hned první video vlevo nahoře č. 14 nazvané „Nulová tolerance vůči bankomatům, začíná bitva o peníze“.
Vydržte, přeskočte reklamu a poslouchejte až do konce, prosím, je to na 3 minutky.

Jak tomu mám rozumět? Že kvůli nepřizpůsobivým a hráčům závislých na automatech začne naše vláda řešit, že by klasické bankovní automaty zrušila? Nebo jsem to špatně pochopila?

https://www.stre­am.cz/porady/in­fobaden-news
.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, gecco před 3227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je to (radoby) vtip. Doporucuji za ucelem shaneni informaci sledovat duveryhodne, proverene zdroje.
Na net si dnes muze kazdy davat temer, co chce, ucelem je mit sledovanost a tim padem penize za shlednute reklamy divaky. Je jedno, na co divaci koukaji nebo ctou, hlavne, ze na to klikaji a vidi reklamy. Chapu, ze pak mohou byt z podivneho obsahu i zmateni. :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?pusinka50 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Když se podíváš na ostatní příspěvky z dílny infobaden-news (já jsem tedy neviděl ani jeden, stačilo mi se podívat na názvy jiných příspěvků), tak zjistíš pravděpodobně, že se jedná o novou variaci na téma Česká soda. Nebo možná Tele-tele.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luxx

video jsem neviděla, ale Infobaden si dělají srandu ze zpravodajství… jak píše cochee – něco jak Tele Tele :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

To jsem dneska viděla, dobrý to zas měli. Nejvíc jsem se ale asi pobavila u ozvučených billboardů… :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Jé, tak díky za vysvětlení, já tenhle server vůbec neznám a tato zpráva mě trochu vyděsila:-))

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luxx

;)

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Infobaden jsou super! Podporoval jsem je, aby rozjeli TV (původně měli jen texty na infobaden.cz). Srovnatelný v politické satiře v ČR byl už snad jenom strach.cz …

Jediný problém je seznam.cz, který cpe videa ze Streamu nahoru mezi zpravodajství – asi čakjí na žalobu, až nějakého důchodce z „infobádeních“ zpráv klepne …

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

🙂

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Neoponujte tím, že správa bankomatů bude ve správě jednotlivých obcí. Kdepak budou obce brát peníze, aby je cpaly do bankomatů? Rozumím tomu tak, že se může zrušit většina bankomatů v menších městech

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek