Agneta

Co tomu řeknou různé křesťanské církve ?

Nejen Katolická a Evangelická, ale i Českobratrská, Jehovisti, Baptisti, Adventisti, Kališníci, Scientology atd.
++++
Když to příteli udělám v koupelně rukou nad umývadlem, a pak to opláchnu horkou, vařící vodou – místo vlažnou, nebo studenou. Budou to hodnotit jako brutální vraždu? Nebo co oni na to?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Církve neřeknou nic,ale přítel ano a hodně nahlas.

Další odpovědi
klumprt

Jako ateista vám fandím 🙂

BB

Katolíci to za vraždu nepovažují… Akorát – není to trochu nepohodlné místo… A ještě by nebylo od věci se ujistit, že až pustíš tu vroucí vodu, budou všechny citlivé části těla mimo dosah…

ponovotny

a co mu jako uděláš?
Doplňuji:
asi by ti řekli „proč nám to tu povídáte“

Agneta

ponovotny >>>> jde o to, co pak je v tom umývadle spláchnuto…:DDD

ponovotny

ses mohla zeptat rovnou a netahat do toho církve. To co tam spláchneš je dáno tím kdo je tvůj přítel. Pokud je věřící tak spláchneš zárodek nového života. Pokud je ateista tak tam spláchneš mr.ku. Každopádně soudě podle otázky „proč jsou na světě muži“ je to jistě šťastný člověk ;)

Agneta

BB >>>> Tak pokud já vím (a já toho moc nevím, proto se ptám) tak Katolíci by už protestovali u manžela a natož u přítele…:DDD

Agneta

Doplňuji : „opláchnu to umývadlo“ : DDD