redy

Co tomu může bejt?

Když sem nastartovala ukázalo mě to (servis)ale pak při jízdě nic ani sem neslyšela nic divnýho,po druhém nastartování už nic neukázalo.Jde mi voto jestli radši nejezdit a dát to do servisu.Je to fabia 1.9 nafťák.
Děkuju
já vím že takhle se nedá příčinu odhalit,ale názory by mě zajímali

Doplňuji:
právě že nic nebliká, jen mi to ukázalo servis ale nikdy před tím se to nestalo.
Nerada bych něco opoměla.
Taky bych nerada to dala do servisu,nejsou zrovna laciný.
Jo teď sem si všimla že mi nesvítí jedno světlo,může to bejt ono?

Nejlepší odpověď
anonym

Nesvítící světlo může „bejt ono“…
😉
Pokud nic jiného varovně nebliká a nesvítí, jenom si zkontroluj interval pro výměnu oleje. A tu nesvítící žárovku, pochopitelně, vyměň…
😉

Další odpovědi
anonym

Svítí nebo problikává nějaká kontrolka (symbol) ?!
Doplňuji:
Víš vůbec kolik je světel na autě?! Více v diskuzi.

Jádrohlod

Běžné upozornění , je termín dojet na servisní prohlídku či nějaký úkon v servisu. Žárovka je jiná , běžná závada , tedy vyměnit. Votom to je , …
Doplňuji:
A taky eksistuje sevicekníška.

Jádrohlod

Přidám vnitřní osvětlení , světlo v kufru ,…

anonym

… osvětlení RZ – ky, …

redy

Jestli myslíš rezervní žárovky ty mám ale stejně bych ji sama neuměla vyměnit :(

redy

no vidíš na ty sem nepomyslela :)

redy

jó pak ještě kaslík a dveře a taky alarm :))))

redy

Že by šest?

anonym

Tipuješ? Tak je vyjmenuj! 🙂

redy

No – dálkové-potkávací-parkovací-mlhovky-brzdové-couvací-blinkry -víc nevím 🙂