snookerballs

Co to znamená, že mě někdo zabije přes IP adresu?

Doplňuji:
Hraji farmářskou hru.

Nejlepší odpověď
Deli

Nesmysl.

Další odpovědi
baghira

Je to totéž, jako by ti řekl, že tě zabije přes telefonní číslo. Dřisty prdy, nic vic.

arygnoc

no prostě veme IP adresu a umlátí tě ní (a zahrabe do země).

chudst

A nebyl vyznam „odstreli IP adresu“? Tedy proste a jednoduse vam zablokuje pristup?

Pojem „zabit pres IP adresu“ mi neni znam, pokud vam to rekl nejaky uzivatel, pak to krasne formuloval baghira.

Michal Kole

Pokud ti někdo vyhrožuje přes net, můžeš to nahlásit na Policii. Měl by stačit screenshot, ale je problém s tím, že nelze zaručit autenticitu (finanční úřad taky kvůli tomu neuznává naskenované faktury).

Obrať se na Bílý kruh bezpečí ( http://www.bkb.cz ) tam ti poradí lépe a právně správně.

hanulka11

Asi hraješ hry viď|? Jedině se ti někdo nabourá do pc a „střílečkou tě zklikviduje“
Jinak asi těžko.

DDarent

Ban