bolak

Co to znamená, že Česko kupuje cizí měny, aby srazilo hodnotu koruny?

Od koho to jako kupuje, a jak? A je možný nějaký konec, kdy už nebude co kupovat? A co se stane potom, v roce 2016, až už ČNB přestane s těmi intervencemi, to jako ty cizí měny zase prodá a euro bude rázem za 20Kč a nebo je schová někam na kompost aby se to nenašlo?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/375325-koruna-je-nejsilnejsi-od-zacatku-intervenci-cnb.html

Odpovědi
Drap

Situace že už nebude co kupovat nenastane. Je vždy co kupovat, jen je to otázka ceny.

zjentek

Zrovna včera jsem celej den řešil totéž ..postaral jsem se o zahradu, aby nic nestrádalo, pozdějc jsem na rozpálený BBQ položil čtyři v oleji a česneku naložený stejky z prémiové hovězí svíčkové a pak byla najednou tma, tak jsem zapálil dlouhej kouř a civěl jsem do jasný oblohy na hvězdy ..no a dneska mě to s tou korunou taky zajímá, takže to budu zase řešit jako včera..