STUDENTKAEVA

Co to znamená ve zdravotniství mezidobí?

Jaky je to to casovy iterval?
Doplňuji:
No v lekarske zprave ktera mi dosla postou je napsano v mezidobi kontrolovat moc tak nevim…

Odpovědi
anonym

Mezidobí je období – doba, mezi dvěma událostmi. Např. poslední mírové mezidobí v Evropě (míněno globálně) trvalo od 1918 do 1939 – tedy cca 21 let.
Nevím o tom, že by zdravotnictví mělo nějaký přesně určený kontext mezidobí – takže jej musíš buďto upřesnit a nebo po něm, dokonce, zapátrat (případně po událostech, jimiž je toto konkrétní mezidobí určeno).
Doplňuji:
V tomto konkrétním případě jde o jediné – mezi dvěma kontrolami u lékaře sledovat kvalitu (vlastnosti) moči (asi zejména barvu). Mezidobí je právě to období ´od kontroly do kontroly´.

mosoj

Mezidobí ve zdravotnictví právě začíná, každý za své .

Krakis

Mezidobí ve zdravotnictví probíhá právě teď-dříve bylo zadarmo (teoreticky) , nyní za peníze a pak nebude žádné,protože na to nikdo nebude mít.Už teď se ruší polikliniky a nemocnice až zbude pouze Sanopz pro horních 10.000…
(myslím,že tentokrát se sem smajlík nehodí)
Doplňuji:
Asi píšeš SMS , takže nevím,jestli máš kontrolovat moč a nebo moc.A pokud moc (jako hodně) nebo moc (jako naší vládnoucí zlodějskou garnituru). Myslím že nám,obyčejným lidem, nezbývá než kontrolovat tu moč… ☹