misus

co to znamená v češtině? díky ;)

People may hate you for being different and not living by society's stan­dards, but deep down, they wish they had the courage to do the same.

Nejlepší odpověď
www

Pro základní, hrubý překlad je Google translate. To neznáš, nebo si jen hraješ?
Doplňuji:
Nepřeložená slova, nebo přeložená špatně si můžeš vyhledat s trochou snahy sólo 😉.

Další odpovědi
WeeBear

Lidé tě mohou nenávidět za tvou odlišnost a za to, že nežiješ podle společenských norem, ale v hloubi duše si přejí, aby měli odvahu udělat to samé.

Hrubý překlad.
Jen tak mimochodem, na tohle ti opravdu stačí google překladač, jak zmínil www.

SonsyMite

http://lmgtfy­.com/?q=p%C5%99e­klada%C4%8D